Captain Marvel a její hrdinové. Kdo je kdo?

Captain Marvel a její hrdinové. Kdo je kdo? 11 obrázků v galerii
Captain Marvel | Foto: Marvel
Premiéra Captain Marvel se pomalu blíží a studio Marvel tak nyní vydalo zcela novou sérii charakterových plakátů, díky niž si můžeme prohlédnout všechny hlavní hrdiny příběhu. Kdo je ale kdo? Pojďme si jednotlivé postavy trošku představit.

Brie Larson se představí v hlavní roli Captain Marvel, pozemským jménem Carol Danversové, bývalé vojenské pilotky, jejíž DNA se během nehody smísila s DNA mimozemské rasy zvané Kree. Carol žila na Kree a byla součástí krijské elitní jednotky Starforce, nyní se ale vrací na svou rodnou planetu Zemi, neboť zjistila, že její domov pustoší měňavci Skrullové.

Jude Law je Mar-Vell, Carolin učitel a velitel jednotky Starforce. Úplně jistí si ale nejsme, neboť kolem jeho hrdiny studio Marvel stále docela mlží.

Djimon Hounsou je Korath the Pursuer, další člen a zástupce velitele jednotky Starforce.

Další členkou této elitní skvadry je Gemma Chan jako Minn-Erva, odstřelovačka, která nemá z Carol v týmu vůbec radost, neboť před Caroliným příchodem na Kree to byla ona, kdo byl hvězdou jednotky.

Chybět nesmí ještě dvouoký Nick Fury (Samuel L. Jackson), pozdější velitel S.H.I.E.L.D.u, agent Coulson v podání Clarka Gregga a pilotka Maria Rambeauová, bývalá nejlepší Carolina kamarádka a kolegyně v podání Lashany Lynch.

Annette Bening se ve snímku představí v roli tajemné krijské vědkyně, která Carol zachránila život a udělal z ní poloviční mimozemšťanku.

To Ben Mendelsohn se ve snímku představí v mnoha podobách, jako Talos, vůdce Skrullů, kterému se podaří ošálit i samotného Nicka Furyho a stát se jeho velitelem v S.H.I.E.L.D.u.

A chybět samozřejmě nemůže ani Carolina milovaná kočka Goose.

Captain Marvel má premiéru 7. března 2019.

Ankety
Chtěli byste, aby Diesel natočil Poslední lovec čarodějnic 2?
Určitě!
Vůbec.
Nejnovější články:
Načíst další články
TOPlist