Pomsta za smrt otce. Syn Apolla Creeda a Rocky to rozjíždějí v dalším boxerském filmu

Pomsta za smrt otce. Syn Apolla Creeda a Rocky to rozjíždějí v dalším boxerském filmu 6 obrázků v galerii
Creed / Sylvester Stallone, Michael B. Jordan | Foto: trailer / Forum Film CZ
Tvůrci filmu Creed II (2018) představili první oficiální trailer k očekávané novince, která by do českých kin měla vstoupit letos 22. listopadu. A půjde o víc než o další souboj zakončený titulem. Rocky Balboa (Sylvester Stallone) totiž povede Adonise Creeda (Michael B. Jordan) do bitvy s Vitorem Dragem (Florian Munteaun), synem Ivana Draga (Dolph Lundgren), který Adonisovi v ringu zabil otce Apolla Creeda.

Creed II: Trailer

Nejsem bůhví jaký fanda série s Rockym, původním filmům se nicméně nedala upřít velmi solidní atmosféra, civilnost, herecké výkony a "drajv". Uvolněná upoutávka na Creeda II, kde by mělo jít o pořádnou jízdu plnou osudovosti, ventilované pomsty a emocí, nicméně jede na půl plynu (jestli vůbec).

Nesmí tu samozřejmě chybět milující žena, nedávno narozené dítě, Rocky sedící na hřbitově a další propriety. Jednou se v záběru mihne trikot s nápisem "Drago", a to je všechno, vážení! Pokud byste namítli, že tvůrci nechtějí prozrazovat, ale pouze lákat, pak se ani to lákadlo dvakrát nevydařilo. S přehledem by ho nahradil minutový teaser. Škoda. Creed z roku 2015, za něhož si Stallonemu vysloužil oscarovou nominaci, by měl dostat solidního nástupce. Do té doby se snad marketingoví mágové vytáhnou. I když je faktem, že pravověrný fanda na film stejně vyrazí. Kvůli Stallonemu a příslibu navrátivšího se Draga. Tak si počkejme.

Ankety
Jaký film Alana Parkera máte nejraději?
Bugsy Malone (1976)
Půlnoční expres (1978)
Sláva (1980)
Pink Floyd: The Wall (1982)
Střílejte na měsíc (1982)
Křídla (1984)
Angel Heart (1987)
Hořící Mississippi (1988)
Navštivte ráj (1990)
The Commitments (1991)
Vítejte ve Wellville (1994)
Evita (1996)
Andělin popel (1999)
Život Davida Galea (2003)
Nejnovější články:
Načíst další články
TOPlist