24.9.2017, 15:00

Dobrá znamení: Agenti Pekla a Nebe na první fotce

Dobrá znamení: Agenti Pekla a Nebe na první fotce 5 obrázků v galerii
Natáčení nového šestidílného seriálu Good Omens pro Amazon Prime v režii Douglase Mackinnona právě začalo a my máme k dispozici první fotku ústřední dvojice hrdinů - anděla Azirafala a démona Crowleyho.

Seriál vzniká na základě stejnojmenného románu Terryho Prachetta a Neila Gaimana, který paroduje Zjevení svatého Jana (neboli Apokalypsu).

Hlavními postavami příběhu jsou dva agenti Pekla a Nebe – zmínění anděl Azirafal a ďábel Crowley v podání Michalea Sheena a Davida Tennanta. Vedle nich se v příběhu objevují i 4 jezdci Apokalypsy Válka, Hlad, Znečištění (Mor odešel po objevu Penicilinu na odpočinek) a Smrt.

Natáčení bude probíhat následujícíh 6 měsíců v Londýně, Oxfordshireu a jižní Africe. Autorem seriálu je jeden z autorů předlohy Neil Gaiman. „Lidé se do postav anděla a ďábla zamilovali,“ uvedl Gaiman ke zveřejněné fotografii. „A tak se těšili a hádali, jak by mohli vypadat na filmovém plátně a já byl asi nejvíce nerovózním a nejzvědavějším ze všech. Tohle je jejich první záběr. Michael Sheen je nejlepším a nejmilejším andělem všech knihkupců a David Tennant je nejsuprovějším a nejrozkošnějším démonem.“

Vedle zmíněné dvojice se v jednotlivých rolích představí Adria Arjona, Nina Sosanya, Jack Whitehall, Michael McKean, Miranda Richardson, Ned Dennehy a Ariyon Bakare.

Premiéru bude mít seriál Good Omens na Primeu v roce 2019 s tím, že později zamíří na stanici BBC Two. Přesná data premiér ale zatím stanovena nebyla.

Ankety
Přáli byste si prodej nové bondovky streamovacím službám?
Ano
Ne, chci film vidět v kině!
Je mi to jedno, Bond mě nezajímá
Nejnovější články:
Načíst další články
TOPlist