Gary Oldman se představuje jako Winston Churchill na prvním obrázku!

Gary Oldman se představuje jako Winston Churchill na prvním obrázku! 2 obrázky v galerii
První fotka Garyho Oldmana jako Winstona Churchilla v životopisném snímku Joea Wrighta Darkest Hour je venku. A slavný herec je na ní k nepoznání!

Natáčení začelo teprve před několika týdny a premiéra snímku nás čeká až ke konci příštího roku, přesto se již nyní můžeme podívat na úžasnou proměnu, jakou hlavní představitel snímu prošel. Pokud bychom nevěděli, o koho jde, měli bychom určitě problém Garyho Oldmana poznat.


V několika dnech, kdy se Winston Churchill stal britským premiérem, musel čelit té nejdivočejší a nejzásadnější zkoušce – buď vyjednat mírovou smlouvu s nacistickým Německem nebo bojovat za ideály a svobodu národa. Nezastavitelné síly nacistů rukují západní Evropou a hrozba invaze je čím dál větší. Lid je nepřipraven, král skeptický, vlastní strana stojí proti němu... Churchill musí musí sjednotit národ a vydat se směrem, který změní historii.

Vedle Garyho Oldmana jako Churchilla se v životopisném snímku dále představí John Hurt jako Neville Chamberlain, Lily James v roli Chirchillovy osobní sekretářky, Ben Mendelsohn jako král Jiří VI. a Kristin Scott Thomas, které připadla role Churchillovy ženy Clementine.

Autorem scénáře je Anthony McCarten (Teorie všeho), který bude snímek i produkovat spolu s Timem Bevanem, Ericem Fellnerem a Lisou Bruce.

Ankety
Přáli byste si prodej nové bondovky streamovacím službám?
Ano
Ne, chci film vidět v kině!
Je mi to jedno, Bond mě nezajímá
Nejnovější články:
Načíst další články
TOPlist