Profilový obrázek

tindersticks

Pepek Námořník
755

Filmová momentka - záběr krátce po skončení Passoliniho filmu 120 dnů Sodomy. Vypadám tak dodnes, jen ne tak hubenej.

Liberecký, Liberec, Česká republika  Zakladatel
  Zakladatel (2016)
  7
  Vlastne docela smutný film o ne zrovna sympatickém dravci, který sice přinesl hamburger od Maca celému světu, ale choval se přitom docela svinsky. Kdo má rád Maca, měl by se dívat jen první třetinu :)
  Problém tří těles
  Problém tří těles (2024)
  6
  První tři díly na hranici 85 procent, ale zbytek se zcela ve zkratkovitém podání děje a hlavně v nimrání se ve vztazích hlavních hrdinů. Knihu jsem nečetl, ale už jen z pocitu notbnch děr v celkovém schamtu serial zřejmě notně předlohu vykostil a vytvořil z ní (průměrný) produkt..pro každého.
  Hostel
  Hostel (2005)
  3
  Nenáročný slasher, zajimavý samozřejmě tím, že člověk vidí nezaměnitelně středoevropské (slovenské) prostředí , včetně domorodých herců a několika pěkných slečen, ukazujících (též pěkná) ńadra. Celkově vzato jde všem o dosti podprůměrný kousek, ve kterém téměř nikdo neumí hrát a kde se divák zasměje zobrazení cikánské dětské skupiny a la gangy Město bohů.
  Diktátor
  Diktátor (2012)
  8
  Hoho. Přístup Sachy Cohena je skvělý v tom, že si přes svá alter ega může utahovat prakticky ze všeho - od naivní veganská bojovnice za lidská práva přes dechberoucí rasismus až po počítačovou hru Israelští olympionici v Mnichově 1972. Diktátor navíc téměř není nechutný )s jednou dvěma výjimkami) ani trapný, je prostě (někdy až třeskutě) vtipný. Za mě zásah. "I will tell you what democracy is! Democracy is the worst! Endless talking and listening to every stupid opinion! And everybody's vote counts, no matter how crippled or black or female they are."

  Oblíbená díla

  • Plakát 1

  Oblíbení tvůrci

  • Plakát 1
  • Plakát 2
  • Plakát 3
  • Plakát 4
  • Plakát 5+1