Filmy
Seriály
VOD
Kino
TV
Žebříčky
Více
Články
Videa
Osobnosti
Uživatelé
O nás
Kontakt
Filmy
Seriály
VOD
Kino
TV
Žebříčky
Články
Videa
Osobnosti
Uživatelé
MIRKA DOLEJŠOVÁ
Mirka Dolejšová
•
Sledovat
O mně
Hodnocení
Komentáře
Oblíbené
Hodnocení
370
Od nejnovějších
Columbo má rád noční život
(2003)
23. 1. 2023
10
Vražda s příliš mnoha notami
(2001)
23. 1. 2023
10
Popel popelu
(1998)
23. 1. 2023
10
Vražedné stopy
(1997)
23. 1. 2023
10
Podivní spojenci
(1995)
23. 1. 2023
10
Columbo v přestrojení
(1994)
23. 1. 2023
10
Motýl v šedých stínech
(1994)
23. 1. 2023
10
Ve hře je všechno
(1993)
23. 1. 2023
10
Není čas na umírání
(1992)
23. 1. 2023
10
Vrabec v hrsti
(1992)
23. 1. 2023
10
Columbo a vražda rockové hvězdy
(1991)
23. 1. 2023
10
Smrt bere jackpot
(1991)
22. 1. 2023
10
Vražda škodí zdraví
(1991)
22. 1. 2023
10
Columbo na univerzitě
(1990)
22. 1. 2023
10
Na programu vražda
(1990)
22. 1. 2023
10
Odpočívejte v pokoji, paní Columbová
(1990)
22. 1. 2023
10
Planý poplach
(1990)
22. 1. 2023
10
Smrtící korunka
(1990)
22. 1. 2023
10
Žonglér - vražda v Malibu
(1990)
22. 1. 2023
10
Columbo jde pod gilotinu
(1989)
22. 1. 2023
10
Sex a ženatý detektiv
(1989)
22. 1. 2023
10
Velké podvody
(1989)
22. 1. 2023
10
Vražda jako autoportrét
(1989)
22. 1. 2023
10
Vražda, kouř a stíny
(1989)
22. 1. 2023
10
Jak vytočit vraždu
(1978)
22. 1. 2023
10
Předveď dokonalou vraždu
(1978)
22. 1. 2023
10
Spiklenci
(1978)
22. 1. 2023
10
Smrt ve sklence vína
(1978)
22. 1. 2023
10
Případ vysokého IQ
(1977)
22. 1. 2023
10
Kouzelné alibi
(1976)
22. 1. 2023
10
Poslední pocta komodorovi
(1976)
22. 1. 2023
10
Posvítit si na vraždu
(1976)
22. 1. 2023
10
Smrt v aréně
(1976)
22. 1. 2023
10
Staromódní vražda
(1976)
22. 1. 2023
10
Krize identity
(1975)
22. 1. 2023
10
Případ diplomatické imunity
(1975)
22. 1. 2023
10
Rozbouřené vody
(1975)
22. 1. 2023
10
Vrah zavolá v deset
(1975)
22. 1. 2023
10
Vražda na videu
(1975)
22. 1. 2023
10
Zapomenutá dáma
(1975)
22. 1. 2023
10
Načíst další
1
6
7
8
10