제8일의 밤 (Jižní Korea)
« další názvy »
Jižní Korea Jižní Korea
115 minut

Žánry

:
Horor, Thriller

Obsah

:
V jedné ruce růženec a v druhé ostrá sekera. Tenhle mnich nahání tisíce let starého ducha, který ovládá lidi a rozpoutal na Zemi úplné peklo. (Netflix)

Režie

:
Tae-Hyung Kim

Herci

:
Rich Ting Yoo-Jeong Kim Hae-Joon Park Da-Reum Nam Sung-min Lee ...

Podívej se na Osmá noc online!

Distributor: Netflix
  • Související
  • DVD a Blu-ray
  • Soundtrack
  • Knihy
Jste na stránce filmu Osmá noc. Líbil se vám? Víte, že registrovaní uživatelé Kinoboxu mohou filmy hodnotit, psát k nim recenze, dokonce i upravovat profily filmů a získat tak body do žebříčku? Zaregistrujte se a řekněte ostatním, co si o filmu Osmá noc myslíte! K 30. listopadu 2021 nám s udržováním a doplňováním databáze pomáhá už více než 27814 uživatelů. Děkujeme!

Napište komentář

?%
0
0
Host

Recenze

60%
"Film Osmá noc bych doporučila každému, koho baví nahlížet do východní kultury, seznamovat se s něčím novým a také někomu, koho baví typický styl asijských filmů. Ačkoliv se nejedná o klasický horor, svůj „samarovský“ nádech to rozhodně má a zamilujete si jej. I když jsem byla lehce zmatená co se děje týče a se závěrem filmu jsem nebyla zrovna dvakrát spokojená, tak ve mně film něco zanechal. Něco, co mi ukázalo, že i když si myslíte, že jste viděli všechno, asijští tvůrci vám tento dojem vždy rychle vyvrátí." ...více