Animals on the Loose: A You vs. Wild Movie (USA)
USA USA
90 minut

Žánry

:
Dobrodružný, Dokumentární, Reality show

Obsah

:
Dobrodruh Bear Grylls hledá utečence ze záchranné stanice. V seriálu o třech dílech bude stopovat paviána, lva a bude muset opravit ohradníky dřív, než více »« méně

Herci

:
Bear Grylls ...
Distributor: Netflix
 • Související
 • DVD a Blu-ray
 • Soundtrack
 • Knihy
Jste na stránce filmu Tvůj souboj s divočinou: Poprask na safari. Líbil se vám? Víte, že registrovaní uživatelé Kinoboxu mohou filmy hodnotit, psát k nim recenze, dokonce i upravovat profily filmů a získat tak body do žebříčku? Zaregistrujte se a řekněte ostatním, co si o filmu Tvůj souboj s divočinou: Poprask na safari myslíte! K 1. březnu 2021 nám s udržováním a doplňováním databáze pomáhá už více než 27515 uživatelů. Děkujeme!

Napište komentář

?%
0
0
Host
 • 65%
  0
  0
  19. 2. 2021
  Brenan88 (42985 bodů)

  Novinka od Netflixu opět sází na interaktivní zábavu, kterou si užije celá rodina. Tentokrát dobrodruhovi Bear Gryllsovi pomáháme zachránit uprchlé zvířata z rezervace a opravit elektrické vedení. Díky tomuto se dostaneme do přímé konfrontace se lvem, slony, paviánem a vlastně celou divokou přírodou. U televize pomocí dálkového ovládače pomáháme Bearovi rozhodovat v jeho dalších krocích. Natočené je to zábavně a svižně. Bear je sympaťák, který svými průpovídkami okatě napovídá, kterou možnost má divák volit. No a příroda je prostě nádherná. ze začátku jsem se bavil hodně a ovlivňování děje mě bavilo. Postupem času mi to však nadšení opadlo a ze zábavy z rozhodování se stala nutná rutina, která mne spíš rušila.

65 ? ?
jak hlasovat?