Česká republika Česká republika
100 minut

Žánry

:
Dobrodružný, Horor, Komedie

Obsah

:
Shoky a Morthy jsou kamarádi od školních let a zároveň youtubeři s našláplou kariérou. Morthyho však už jejich dětinské pranky přestávají bavit, také díky více »« méně

Režie

:
Andy Fehu

Scénář

:
Andy Fehu Ondřej Kopřiva

Herci

:
Martina Babišová Roman Skamene Leoš Noha Jakub Štáfek Štěpán Kozub ...
Premiéra: 5. 8. 2021
Distributor: Falcon
Přístupnost: MP-12
Jste na stránce filmu Shoky & Morthy: Poslední velká akce. Líbil se vám? Víte, že registrovaní uživatelé Kinoboxu mohou filmy hodnotit, psát k nim recenze, dokonce i upravovat profily filmů a získat tak body do žebříčku? Zaregistrujte se a řekněte ostatním, co si o filmu Shoky & Morthy: Poslední velká akce myslíte! K 26. březnu 2023 nám s udržováním a doplňováním databáze pomáhá už více než 28344 uživatelů. Děkujeme!

Recenze Shoky & Morthy: Poslední velká akce


Napište komentář

?%
0
0
Host
 • 60%
  1
  0
  29. 11. 2021
  Brenan88 (46333 bodů)

  Tohle bylo no, nevím jak to vyjádřit slovy. Použiji teda slovy manželky: To je tak tupý a trapný, že nechápu jak se na to někdo může dívat. Jenže já bych zas k filmu nebyl tak přísný. Jasný je to blbost, ale tohle si Andy Fehu přiznal hned při psaní scénáře, takže proč to hned zatracovat. Shoky a Morty jsou dobře napsané postavy, které jednak výborně zrcadlí dnešní dobu youtuberů a za druhé jsou i výborně zahrané. Štáfek už delší dobu ukazuje, že má komediální talent a Kozub je obrovský talent, který nám v budoucnu předvede ještě velké věci. Snímek slušně odsýpá a i když místy dost tlačí na pilu, tak ve výsledku baví. Film nesedne každému viz. názor manželky, ale pokud se naladíte na stejnou vlnu, tak nemůžete být zklamáni. Pokud je ale ve filmu něco co předčilo všechno a všechny tak je to Radim v podání Tomáše Magnuska. Vůbec jsem netušil, že dokáže takto hrát! Klobouk dolů, protože byl výborný! Každou scénu si krade pro sebe a myslím, že by si zasloužil i vlastní film, nebo mini sérii.

 • 35%
  0
  0
  31. 3. 2022
  Pete69 (23469 bodů)

  Příběh o youtuberech a influencerce.. inu nic pro mě. Popravdě jsem většinu filmu vyloženě protrpěl.. Téma bych klidě vstřebal, ale muselo by v něm být více humoru. Většinu jsem buď nepochopil, nebo to zkrátka nebylo tak vtipné. Proti gustu žádný dišputát a tak věřím, že si film své fanoušky najde.. já to nejsem.

 • 75%
  0
  0
  26. 11. 2021
  JosefTomas (8957 bodů)

  Po Nenasytné Tiffany opět zajímavý filmařský počin. Andy Fehu dokáže elegantně prolínat žánry a v rámci české scény dělá něco, co nikdo jiný. Dává českým filmům naději na nový proud, kombinuje zahraniční postupy, moderní prvky a ještě zůstává pořád český. V tom filmu je všechno a funguje to. Spokojenost a obdiv takové práci, stejně jako fantastickému výkonu Tomáše Magnuska.

 • 60%
  0
  0
  17. 12. 2021
  Martrix (2571 bodů)

  Tvůrci by měli na to natočit jak dobrý horor, tak slušnou komedii. Potíž je v tom, že Fehu jako scénárista nemá schopnosti, nebo ambice napsat originální zápletku. Oživit postavy a dodat zábavnou vatu zvládá velmi dobře, ale když chybí páteř, nestačí to. I na naše lokální měřítko je totiž druhá polovina filmu velmi slabá vykrádačka všeho možného a bohužel dává zapomenout na nemálo solidních momentů z úvodu. Youtuberovská mánie mě nechává chladným, ale samozřejmě trochu v obraze jsem a Kozub, Štáfek a Magnusek mě pobavili. Klidně se mohlo v tom odlehčeném duchu pokračovat dál. V jednom rozhovoru Kozub zmínil, že tento film na jednu stranu youtubery propaguje, ale na druhou i shazuje. Svým způsobem je v podobném rozporu i celý film a vlastně i jeho tvůrci. Ukazuje se, že máme šikovné režiséry, kameramany, zvukaře a zábavné herce...ale bohužel nejsou schopni vytvořit žánrově vyvážený a funkční film. I když nesmrdí a smíchané je jen z vody, skořice, rozinek a kukuřice...pořád to je hovno. PS: Třetí hvězda je za odvahu a snahu...prostě povzbuzení, jen tak dál, ono to jednou výjde.

 • 75%
  1
  0
  31. 7. 2021
  InJo (1832 bodů)

  Není to tak vypravěčsky "čisté" jako Nenasytná Tiffany nebo Pěstírna, ale nepochybně je to zábavné, vtipné, nápadité, řemeslně zručné a skvěle zahrané (Magnusek!!!) propojení nízkorozpočtového hororu a komediálního buddy movie, které si mě naprosto získalo především propracovanou reflexí a chytrým zesměšňováním největších zločinců současnosti - youtuberů. Z Andyho Fehua roste autor sebevědomých a osobitých žánrovek, které nemají zapotřebí být jen ucházejícími kopiemi slavnějších a úspěšnějších vzorů. Už teď se moc těším na jeho další projekt.

Hodnocení a recenze Shoky & Morthy: Poslední velká akce

55 75 ?
jak hlasovat?
 • rublik05 40%
 • BUtLA 40%
 • nikola-voznikova 40%
 • samyang 80%
 • xxmartinxx 75%
 • Pete69 35%
 • Reacherjack2016 75%
 • Evianka 85%
 • Hare77 55%
 • Mikik4444 75%
všechna hodnocení (25)