#jsemtady

54%
#jsemtady

Když se slavný francouzský šéfkuchař zčistajasna rozhodne vyrazit na druhou polokouli za tajemnou dívkou, kterou poznal na internetu, pak je jasné, že může jeho příběh skončit všelijak.

Věhlasný francouzský šéfkuchař Stéphane (Alain Chabat) žije poklidným životem a má všechny důvody, proč se cítit spokojeně. Přesto jedinou osobou, která jej udržuje naživu, je tajemná mladá Korejka Soo (Doo-na Bae), se kterou se náhodou spojil na lnstagramu. Baví se spolu na dálku o umění i sakurách, které právě rozkvétají, a zdá se, že si výborně rozumí navzdory vzdálenosti a všem jazykovým i kulturním bariérám.Pak se jednou Stéphane rozhodne Soo nečekaně a bez ohlášení navštívit v jejím rodném Soulu. I když se ukáže, že tento impulsivní nápad na neohlášené setkání nebyl zrovna nejlepší, Stéphane díky tomu pozná mnoho nových přátel a jeho dobrodružství má nakonec úplně jiné rozuzlení, než které očekával. A na druhém konci světa dokonce dokáže obnovit zpřetrhaná pouta ke svým blízkým. (CinemArt CZ)
Recenze: #jsemtady

Kinobox.cz
80%

#jsemtady je především o tom, že i na stará kolena můžete zkusit něco nového a může vám to něco pozitivního přinést. A o plusech a mínusech virtuálních internetových vztahů. Není to film, u kterého se budete mlátit smíchy, ale je to vydařený "feel good movie". Vydařenější, než jsem v posledních měsících viděl. Až jsem nostalgicky zavzpomínal na staré Svěrákovy filmy.


Dodatečné informace

Původní název:
#jesuislà (více)
  • Francie #jsemtady
  • Francie #jesuislà
Premiéra v ČR:
28. 5. 2020
Distributor:
CinemArt
Země původu:
Francie
Čeština:
#jsemtady je dostupný s českými titulky
Ocenění:
Žádná ocenění

Powered byJustWatch