Tvoje tvář má známý hlas

37%
Tvoje tvář má známý hlas
Tvoje tvář má známý hlas
Začíná nová velkolepá show! Osm známých osobností se za pomoci týmu maskérů, kostymérů a choreografů změní na ikony hudební scény a zazpívají jejich nejslavnější hity.


hanys_
hanys_
18 771 bodů
6
Po první sérii. Nikdy bych neřekl, že budu sledovat zábavný pořad z novácké dílny. Sice mi trochu vadí, že se nejede live (to fakt snižuje tu autenticitu), ale budiž. Sokol hodně ok, porota vcelku taky (ikdyž někdy mohli Koháka trochu usměrnit) a vlastně celkově velký palec nahoru. Některá vystoupení hodně dobrá._Druhá série, první díl a s Tváří končím. V té první mi soutěžící parádně sedli, teď ale vůbec.
hrumsrt
hrumsrt
9 549 bodů
2
Přiznám se, že jsem první sérii i celkem sledoval. Přeci jen šlo o něco nového a soutěžící mi přišli zajímaví. Podobnou kvalitu si pak držela i druhá série. ALE pak se to zlomilo, kdy sledovanost asi všem stoupla do hlavy. "Vystoupení" začali být trapnější, kdy neustále nové neznámé skladby taky nepomohly. Ale co soutěž poslalo tam kde je dnes (tedy v p*deli) je samotná porota! Ten tzv. předseda z humoru udělal trapnost. Od vystoupení se přešlo do zákulisí. Nuda, prakticky nepochopitelné, jak tohle může být v prime-time na nejsledovanější stanici. Jakože dávat to v sobotu je fakt přestřel, neděle zamrzí, ale sneseš to. Co ale už nesnesu je tenhle pořad, Nova zase předvedla, že neví kdy přestat a jedna "pochvala" je záruka dalšího 10ti letého trápení! 25%
Klajnik
Klajnik
8 701 bodů
0
Reality show pro košťata.

Dodatečné informace

Původní název:
Tvoje tvář má známý hlas (více)
  • Česká republika Tvoje tvář má známý hlas
Země původu:
Česká republika
Ocenění:
Žádná ocenění