Late Night

60%
Late Night

Katherine Newbury je jedinou ženou, které se kdy povedlo po několik let moderovat úspěšnou večerní talkshow. Když je však označena za „ženu, která nenávidí ženy“, rozhodne se urychleně přijmout nezkušenou Molly, která je tak jedinou ženou mezi stávajícími scénáristy. Přijetí Molly možná přišlo pozdě. Hrůzu nahánějící Katherine totiž musí čelit nízké sledovanosti a rozhodnutí stanice nahradit ji za někoho sympatičtějšího, ideálně mladého muže. Molly je odhodlaná dokázat, že práci nezískala jen kvůli svému pohlaví a chce Katherine pomoci a oživit její talkshow a kariéru… Svými činy však docílí větších změn, než původně zamýšlela. (Falcon)
Recenze: Late Night

Kinobox.cz
50%

Late Night vypadá jako nadpůměrný televizní film (což de facto je, produkoval ho Amazon). Zachraňuje ho jen a pouze Emma Thompsonová, která dokáže vytřískat něco zajímavého / osvěžujícího snad opravdu z jakéhokoliv materiálu. Mindy Kalingovou jsem dosud nikde pořádně neviděl (hrála hlavně v TV seriálech), ale v tomto svém počinu mi rozhodně k srdci (ani k ničemu jinému) nepřirostla.


Milandob
Milandob
8 900 bodů
8
vsetko s emmou thompson je vynikajuce (ako i ona) ale pasaze s mindy kailing su nic moc extra (i vdaka faktu ze ten pribeh sme videli uz sto krat a lepsie) i tak ide o prijemnu jednohubku, ale nic viac...

Dodatečné informace

Původní název:
Late Night (více)
  • USA Late Night
  • USA Ellas mandan
  • USA E poi c'è Katherine
  • USA Late Night - Die Show Ihres Lebens
  • USA В прямом эфире
Premiéra v ČR:
11. 7. 2019
Distributor:
Falcon
Země původu:
USA
Rozpočet:
4 mil. USD
Tržby:
22,38 mil. USD (celosvětově)
Čeština:
Late Night je dostupný s českými titulky a českým dabingem

Powered byJustWatch