Take Down (Velká Británie)
« další názvy »
Velká Británie Velká Británie
USA USA
107 minut

Žánry

:
Akční, Dobrodružný, Drama, Krimi, Thriller

Obsah

:
Když po autonehodě dojde oběma jejich rodinám trpělivost, Kyle (Jeremy Sumpter) a Amy (Phoebe Tonkinová) se ocitnou mezi ostatními rozmazlenými, nezvladatelnými více »« méně

Režie

:
Jim Gillespie Jim Gillespie (II)

Scénář

:
Alexander Ignon

Herci

:
Jeremy Sumpter Phoebe Tonkin Hari Dhillon Sebastian Koch Mark Bonnar ...
 • Související
 • DVD a Blu-ray
 • Soundtrack
 • Knihy
Jste na stránce filmu Billionaire Ransom. Líbil se vám? Víte, že registrovaní uživatelé Kinoboxu mohou filmy hodnotit, psát k nim recenze, dokonce i upravovat profily filmů a získat tak body do žebříčku? Zaregistrujte se a řekněte ostatním, co si o filmu Billionaire Ransom myslíte! K 26. říjnu 2021 nám s udržováním a doplňováním databáze pomáhá už více než 27787 uživatelů. Děkujeme!

Napište komentář

?%
0
0
Host
 • 70%
  0
  0
  18. 10. 2019
  martin-mickey-stusak (23918 bodů)

  Nic než další snímek o problémové mládeži tentokrát zbohatlické, kteří byli posláni na jistý ostrov na převýchovu. A že to nebude rajská zahrada je více než jasné. Zvláště po té, co ostrov přepadne banda s úmyslem jednoho zbohatlického synáčka unést. A důvod k přestřelkám, honičkám a zkrátka boje o život může začít. Snímek nepřináší nic, co by předčilo očekávání. Do příběhu jsou sice vsazeny dva dějové motivy a kupodivu to funguje, ale očekávaná akční eskapáda se rozhodně nekoná. Vizuální stránce napomáhá absence známých tváří, takže alespoň z tohoto hlediska snímek vyznívá přijatelně. Děj je na prvním místě a pak až teprve ta akce. Snímek stojí za zvážení, ale nic ojedinělého se od něj očekávat prostě nedá.

70 ? ?
jak hlasovat?
 • divid.jh 70%
 • martin-mickey-stusak 70%
všechna hodnocení (2)

V TV