Česká republika Česká republika
50 minut

Žánry

:
Drama, Krimi

Obsah

:
Rasová diskriminace, xenofobie, předsudky a křivá obvinění – nejen tato témata otevře nový osmidílný seriál České televize Lynč. Projekt se zrodil v rámci více »« méně

Režie

:
Jan Bártek Klára Jůzová Harold Apter

Scénář

:
Radek Hosenseidl Klára Jůzová Klára Kolářová Petr Koubek Barbora Nevolníková Jakub Votýpka

Herci

:
Matěj Anděl Marsell Bendig Janek Gregor Jiří Roskot Zuzana Stivínová ml. ...
Jste na stránce seriálu Lynč. Líbil se vám? Víte, že registrovaní uživatelé Kinoboxu mohou seriály hodnotit, psát k nim recenze, dokonce i upravovat profily seriálů a získat tak body do žebříčku? Zaregistrujte se a řekněte ostatním, co si o seriálu Lynč myslíte! K 2. únoru 2023 nám s udržováním a doplňováním databáze pomáhá už více než 28310 uživatelů. Děkujeme!

Recenze Lynč


Napište komentář

?%
0
0
Host
 • 0%
  0
  2
  3. 11. 2018
  Pas (6214 bodů)

  Brutální odpad.Další počinek z dílny České televize , jako propagandistický škvár je to snad pro sluničkáře kvalitní příspěvek do multi-culti společnosti kterou se tady mermomocí snaží vytvořit.Otravné a nechutné scénaristické pojetí kdy vytváření fiktivních blábolů je jejich jediným "záslužným" počinem.Herecké obsazení a výkony se nesou ve stejném duchu jako scénář a režie tohoto nechutného paskvilu na rádoby socíální téma.Hnus na který dále nehodlám koukat, bohužel jsem se musel jako koncesionář finančně podílet na jeho tvorbě.Hanba ČT.

 • 35%
  0
  1
  28. 11. 2018
  Rabadi (2259 bodů)

  Ačkoli seriál ještě neskončil, už dopředu jsem zklamaná i znechucená. Toto se hodně nepovedlo, tlačí to společnost do role rasistů (komu se kdo chtěl zavděčit?) a peníze bylo jistě možné dát na něco jiného. Docela by mě zajímalo, jestli by natočili seriál, kde by to bylo opačně.

 • 0%
  0
  1
  1. 11. 2018
  hnidopich (324 bodů)

  Cítím z toho jednoznačně rukopis Walkera Texas Rangera, včetně té předvídatelné krimi zápleteky (zlí chlápci něco podezřele vykládají z auta, to tam bylo milionkrát) a zoufale šablonovitých postav. Gratuluju tvůrcům k tomu, že nám předvedli ukázkově jak se nemá psát seriál. P.S. Úkol zněl jasně: ukázat pokrytectví těch, co nadávají na cikány a bojovat proti předsudkům, chápu, až na to, že realita je mnohem složitější a tak nějak nejednoznačnější. Navíc reálné kauzy typy mačetový útok (mimochodem dle soudu pokus o vraždu) či nedávný brutální útok na koupališti v Dubí (to celé začalo tím, že jedno romské dítě začalo topit bílé a jeho matka si dovolila tomu jen nepřihlížet) dávají téhle těžkopádně vykonstruované fikci dost na frak a připomínají nám, co je asi tak statisticky pravděpodobnější, že se stane a kdo by v realitě zlynčoval koho, že. edit: kretén, co dává palce dolů: PRAVDU a FAKTA NEZAKRYJEŠ, IDIOTE.

Hodnocení a recenze Lynč

43 55 ?
jak hlasovat?
 • Psychotronix 10%
 • Rabadi 35%
 • Riverdon 65%
 • limeta 70%
 • Hazel 100%
 • HolyGreen 35%
 • Pas 0%
 • hnidopich 0%
 • Psisko59 70%
všechna hodnocení (9)

V žebříčcích uživatelů

14. místo z 14 v žebříčku uživatele Hazel