68 Kill

62%
68 Kill
Chipův problém je, že nemůže říct krásným ženám ne. Tato slabost ho dostává do světa problémů, když souhlasí, že pomůže své přítelkyni ukrást 68 000 dolarů.Brenan88
Brenan88
47 089 bodů
7.5
Prvotřídní béčko plné akce,krve,šílenosti,nahoty a romantiky. Vůbec jsem nečekal,že mne zrovna takový typ filmu dokáže překvapit. Zápletka je správně trhlá a dokáže nejednou překvapit. Nechybí zajímavě napsané postavy kde není nouze o pořádné psychopaty. Bavil jsem se vážně dobře a proto dávám 75%.
martin-mickey-stusak
martin-mickey-stusak
28 483 bodů
8
Snímek v drsném pojetí o ženskosti, mužnosti a 68 000 dolarů. Bláznovství a šílenostem je tu učiněno tak za dost, až je škoda, že to nevzal do otěží sám Quentin Tarantino. Ale Trent Haaga stojící i za scénářem taktéž věděl co dělá. Drsné hlášky, patřičné násilí se svou brutalitou a gore, nějaká ta úchylnost, dějový tah na branku efektivity. To vše s typickým černým humorem na slovo vzaté. Ano, je to zábavný thriller s přesahy až do hororu, kde se hlavně předvádí ženské pokolení. Když se řekne ‘Psycho’, tak tady to dostává setsakramentsky na významu. Ženy jakožto něžné pohlaví? Tak to pozor! Zvláštní film pro zvláštního diváka.
hanys_
hanys_
18 771 bodů
8
Docela drsná romantika o týpkovi, který přitahuje samé šáhlé ženské. Škoda, že tady nebylo víc scén z ranku "karavan". I tak ale hodně dobrá oddychovka.

Dodatečné informace

Původní název:
68 Kill (více)
  • USA 68 Kill
Země původu:
USA
Ocenění:
Žádná ocenění