Tvůrci a herci filmu Después de… Segunda parte: atado y bien atado

?

Obsazení, herci, tvůrci a postavy

Všichni tvůrci

Hraje


Režie


Námět


Kamera


Střih


Produkce

Vše o tvůrcích Después de… Segunda parte: atado y bien atado

Snímek Después de… Segunda parte: atado y bien atado byl představen v roce 1983 a spadá do žánru/ů: Dokumentární.

Después de… Segunda parte: atado y bien atado - Herci a postavy

V hlavních rolích Después de… Segunda parte: atado y bien atado se představí: José Ángel de Juanes jako Self - Narrator (hlas), Rafael Alberti jako Sebe, Cristina Almeida jako Sama sebe, Aurora Bautista jako Sama sebe a Ana Belén jako Sama sebe.

V dalších rolích uvidíte například: Manuel Carrillo jako Sebe, Emma Cohen jako Sama sebe, Felipe González jako Sám sebe, Paco Ibáñez jako Sám sebe, Rosa León jako Sebe, Víctor Manuel jako Sám sebe a Violeta Parra jako Sama sebe.

Después de… Segunda parte: atado y bien atado režie a scénář

Režie Después de… Segunda parte: atado y bien atado se zhostil tým, který vedli: Cecilia Bartolomé, známá svým dílem Vámonos, Bárbara a José Juan Bartolomé, známý svým dílem Después de... primera parte: No se os puede dejar solos.

Produkce, střih a hudba dokumentární filmu Después de… Segunda parte: atado y bien atado

Produkci Después de… Segunda parte: atado y bien atado zajistila Cecilia Bartolomé, která dohlížela na všechny aspekty natáčení. Kamery na place řídil José Luis Alcaine. Ve střižně se o editaci materiálu postaral Javier Morán.

Našli jste chybu nebo něco chybí? Napište nám.