Logan Lucky (USA)
USA USA
119 minut

Žánry

:
Drama, Komedie, Krimi, Vězeňský
Motto: Nemají styl, ale mají plán

Obsah

:
Bratři Loganovi žijí v úplném zapadákově, nemají peníze, nemají práci a na krku mají rodinnou tradici smolařů a looserů, která na jejich jméně sedí už více »« méně

Režie

:
Steven Soderbergh

Scénář

:
Rebecca Blunt

Herci

:
Katherine Waterston Sebastian Stan Channing Tatum Daniel Craig Adam Driver ...
Premiéra: 31. 8. 2017
Distributor: Bontonfilm CZ
Přístupnost: MP-12
Jste na stránce filmu Loganovi parťáci. Líbil se vám? Víte, že registrovaní uživatelé Kinoboxu mohou filmy hodnotit, psát k nim recenze, dokonce i upravovat profily filmů a získat tak body do žebříčku? Zaregistrujte se a řekněte ostatním, co si o filmu Loganovi parťáci myslíte! K 26. září 2022 nám s udržováním a doplňováním databáze pomáhá už více než 28158 uživatelů. Děkujeme!

Recenze Loganovi parťáci


Napište komentář

?%
0
0
Host
 • 85%
  2
  0
  18. 11. 2017
  Brenan88 (45817 bodů)

  Soderberghovi očividně odpočinek prospěl,protože se na scénu vrátil s opravdu výborným snímkem. Pryč jsou ty léta kdy vykrádali sejfy elegáni v oblecích. Dnes je v módě být více "špinavý" a Loganovi parťáci tohle všechno perfektně splňují. Je zde skvěle zachycené to americké buranství čemuž dopomáhá výtečné obsazení. Především Daniel Craig je naprosto famózní a každou scénu si krade pro sebe. Film má výborné tempo a loupež byla výtečně promyšlená. Pro mne jeden z nejlepších roku letošního roku.

 • 90%
  1
  0
  31. 8. 2017
  Sheldon (16026 bodů)

  Nesouhlasím s tím, že by Loganovi parťáci byli odvar Dannyho parťáků. Dannyho parťáci byli salónní profesionální lupiči, vše bylo vystajlované, stylové a všude hřměl swing a retro atmosféra. Loganovi parťáci jsou maximálně aktuální, popisují současnost, postavy jsou z masa a kostí a i když to jsou pitomci a magoři, Soderbergh se jim na rozdíl od bratrů Coenů nevysmívá a nenechává je zábavně masakrovat v závěrečném dějství. Je to podívaná, kdy se budete z velké části usmívat a na konci dojde i na scénu, kdy i někteří okoralí kritici vytáhli kapesníky. Soderbergh umí.

 • 80%
  1
  0
  5. 12. 2017
  lamps (14894 bodů)

  Takřka perfektní podvratná verze Dannyho parťáků, která na to jde jinak, než byste čekali. Hlavní hrdinové o sobě tvrdí, že jsou pitomci - bezpochyby k tomu nemají moc daleko, jenže se ocitají v příběhu, kde je pitomcem úplně každý, a tak nemusí přelstít žádného motherfucker big bosse, což by jim nikdo nebaštil, nýbrž přechytračují jen sami sebe, a tím pádem i diváka. Kdo čekal stylizovanou honbu za diamantem s rafinovaně promyšlenou loupeží, nedočká se - tohle je "pouze" rafinovaně vystavěné vyprávění s vlastními pravidly, kde Soderbergh vtipně odskakuje od očekávaných schémat a obohacuje hlavní dějovou linii o překvapivé zvraty a témata. Jedinými problémy vypečené partičky při loupeži nejsou ani neschopná ochranka, ani obranné elektronické systémy, nýbrž jen jejich vlastní natvrdlost, a zkušený rejža překvapuje diváka i v závěru, kdy po rychle sestříhané pasáži z loupeže přepíná do očekávaného prologu, který jednak klasickým vysvětlením neukázaných událostí fabule obrací dosavadní dojem o idioctví lupičů, jednak na scénu přivádí postavu vyšetřovatele, který se navzdory nedostatku důkazů nehodlá vzdát a konec nechává relativně otevřený (a ještě předtím paradoxně zavrhne jediného případného svědka). A proč jsem napsal takřka perfektní? Protože, jakkoli celek obdivuhodně funguje a krásně překrucuje očekávání, z jednotlivých motivů a hlavně dialogů jsem často cítil nedotaženost. Kdyby se více zapracovalo na verbálním vtipu a konec až tolik nezvolnil nastolené tempo, byl bych nadšený..

 • 60%
  1
  0
  24. 3. 2018
  Danny F. (11147 bodů)

  Příběh o lupičích a jejich akci byla vcelku přijatelná. Film pobavil.

  • Tempo
  • Akce
  • Daniel Craig
  • 75%
   0
   0
   1. 6. 2020
   kknk2 (2329 bodů)

   Loganovi parťáci mi nepřivodili záchvaty smíchu, jak by se mohlo očekávat, přesto mě velmi obveselili. Zločinecká kreativita a amíkovské přiblblosti ze seriózního pohledu hlavních postav stojí aspoň za polovinou úspěchu, který si snímek zasloužil. Věřím, že zhlédnu znovu.

  • 70%
   0
   0
   1. 1. 2019
   Blackhand47XD (2288 bodů)

   Blbý, blbější, mrzák a vidlák vykrádají banku, alespoň tak by zněl začátek nějakého vtipu nebo netypického filmu o krádeži peněz. Na film jsem se podíval hlavně kvůli obsazení, které je více než vynikající, ale zas tak geniální zápletku snímek vlastně nemá. První tu máme sáhodlouhé představování jednotlivých postav a pak přijde akce, na které si mohli dát tvůrci více záležet. U pár vtipů jsem se během filmů docela zasmál (knižní joke s Martinem byl perfektní), ale nebylo jich tolik, abych film opravdu nazval pořádnou komedií. A ta rozmazlená holčička, které rodiče dovolí prostě všechno? Americký sen a hnus. 70%

  • 60%
   0
   0
   29. 4. 2019
   Vurhor (2018 bodů)

   Dannyho parťáky mám rád. A když jsem zjistil, že Soderbergh natočil další vychytralou pytlačinu, tentokrát však pod palcem amerických rednecků s tím legračním přízvukem, nemohl jsem se dočkat, až to vočíhnu. Bohužel, ve výsledku jsem byl dost zklamanej. Celkový nápad toho, že promakanou loupež provedou dva vidláci je pěkný, ale implementován byl dost nudně a nefunkčně. Ano, jsou tam sekvence chytré a promyšlené, ale celkový průběh příběhu moc nedokázal udržet moji pozornost a přistihl jsem se, že spíše často koukám do mobilu a čtu si naštvané reakce od "vlastenců", kteří mi na youtubu píšou, že jsem vlastizrádce, protože nebudu volit Zemana. Naštěstí oba hlavní představitelé jsou sympaťáci (Ano, i Channing Tatum), takže tím se to krapet vyrovnává, plus film umí i pobavit. Ale jinak to byla nuda, sorry jako.

  • 75%
   1
   0
   26. 9. 2017
   Teresie (1107 bodů)

   • Daniel Craig
   • hudba
   • tak moc americké
  • 65%
   0
   0
   21. 2. 2018
   lida.kretsch (57 bodů)

   Na tento film jsem se těšila zejména proto, že zde hrají dva moji oblíbenci - Craig a Tatum. Tatumovi role vesnického burana sedla, ale i tak je vyobrazen jako mozek celé operace. Craig tlačil trochu na pilu. Závěrečné "odhalení" překvapivé a spravedlivé.

  • 80%
   1
   0
   14. 11. 2017
   prazulka (25 bodů)

   Čekala jsem kopii Rychle a zběsile, ale je to úplně něco jiného, originálního. Sice se jedná o auta a podobně složenou partičku, samožrejmě zde nechybí ani krádeže aut a pořádné honičky. Sice některé scény jsou přehnaně nereálné, ale to už se u filmu tohoto tipu dá čekat. Vydržela jsem zažraně sledovat až do konce. Celou dobu jedete s dějem a nakonci filmu zjistíte, že i vy jste se nechali nachytat.

  Hodnocení a recenze Loganovi parťáci

  72 73 ?
  jak hlasovat?
  • dominik11 90%
  • regazzoni 75%
  • hlavněvklidu 80%
  • Reacherjack2016 60%
  • kknk2 75%
  • SicarioGamer666 60%
  • Vurhor 60%
  • airlibra 10%
  • Filmokolik 75%
  • Blackhand47XD 70%
  všechna hodnocení (69)