Lo chiamavano Jeeg Robot (mezinárodní název)
« další názvy »
Itálie Itálie
112 minut

Žánry

:
Akční, Drama, Sci-fi

Obsah

:
Enzo, malý podvodníček, nečekaně získá superschopnosti a začne je používat proti gangsterovi, který sí říká "The Gypsy".

Režie

:
Gabriele Mainetti

Scénář

:
Nicola Guaglianone Menotti

Herci

:
Claudio Santamaria Luca Marinelli Ilenia Pastorelli Stefano Ambrogi Maurizio Tesei ...
 • Související
 • DVD a Blu-ray
 • Soundtrack
 • Knihy
Jste na stránce filmu Lo chiamavano Jeeg Robot. Líbil se vám? Víte, že registrovaní uživatelé Kinoboxu mohou filmy hodnotit, psát k nim recenze, dokonce i upravovat profily filmů a získat tak body do žebříčku? Zaregistrujte se a řekněte ostatním, co si o filmu Lo chiamavano Jeeg Robot myslíte! K 3. prosinci 2020 nám s udržováním a doplňováním databáze pomáhá už více než 27300 uživatelů. Děkujeme!

Napište komentář

?%
0
0
Host
 • 90%
  0
  0
  2. 5. 2017
  martin-mickey-stusak (21941 bodů)

  Kina jsou přecpaná komiksovýma hrdinama a jejich moci a libovůli bojovat za správnou věc. Spousta soubojů, zničených domů a silných hlášek. Co se ale na to podívat reálně. Prostě z prostého lidského hlediska. Italští tvůrci to zkusili a vida, ono to jde. Zlodějíček Enzo Ceccotti přišel ke schopnostem jak slepý k houslím, ale vůbec nic si z toho nedělá. Že by si okamžitě ušil kostým a začal něco dělat? Ne. Proč taky? Má svůj život, své problémy. Silný příběh poukazující převážně na lidskost, která dokáže změnit i takového neřáda s mizerným životem, jako je Enzo Ceccotti. Tvůrci si vypomohli postavou postižené dívky, které při kšeftech zastřelili otce. Sociální téma nakonec vždy zabíralo. Dojetí se však nekoná a je tak dobře. To by celý koncept akorát zprasilo. Postava psychopatického gangstera přezdívaného "Gipsy" je však vskutku šílená a je v tom charakterově vidět Joker. Náhoda nebo úmysl? Každopádně se Italům snímek povedl a zaslouží si obdiv. Slovy Karla Gotta: " Tohle jsem opravdu nečekal!"

90 ? ?
jak hlasovat?
 • martin-mickey-stusak 90%
všechna hodnocení (1)