Into the Forest (mezinárodní název)
« další názvy »
Kanada Kanada
101 minut

Žánry

:
Drama, Sci-fi, Thriller

Obsah

:
V nedaleké budoucnosti dvě ženy, žijící na samotě v odlehlém lese, postupně zjišťují, že se svět kolem nich ocitl na pokraji zkázy. Informovány pouze více »« méně

Režie

:
Patricia Rozema

Scénář

:
Patricia Rozema

Herci

:
Ellen Page Evan Rachel Wood Max Minghella Callum Keith Rennie Michael Eklund ...
 • Související
 • DVD a Blu-ray
 • Soundtrack
 • Knihy
Jste na stránce filmu Into the Forest. Líbil se vám? Víte, že registrovaní uživatelé Kinoboxu mohou filmy hodnotit, psát k nim recenze, dokonce i upravovat profily filmů a získat tak body do žebříčku? Zaregistrujte se a řekněte ostatním, co si o filmu Into the Forest myslíte! K 30. říjnu 2020 nám s udržováním a doplňováním databáze pomáhá už více než 27112 uživatelů. Děkujeme!

Napište komentář

?%
0
0
Host
 • 80%
  0
  0
  14. 1. 2017
  martin-mickey-stusak (21543 bodů)

  Sice se jedná o postapokalyptický příběh na základě blackoutu, tentokrát se vyobrazuje v daleko reálnějším konceptu ohlížející se po osudu dvou sester žijící s otcem na samotě. Nejsou tu jako obvykle žádné násilnické ozbrojené skupiny, žádní zombie, žádná armáda, prostě nic. A tak se příběh jeví spíše jako lehčí psychologické drama, kde se sestry snaží po náhlé smrti otce vlivem úrazu přežít jak se jen dá. Jejich emoce jsou přesně takové, jaké by v takové situaci skutečně byli. I určité nelogičnosti v jejich chování a nápadech připadají daleko věrněji ke skutečnému životu. Dějová linka je naprosto bez napětí, pořádné akce či nějakého překvapení. Děj nikam nespěchá a ubíhá plynule i když přeci jen v poněkud pomalejším tempu. Snímek se tedy svým lehčím příběhem zaměřuje jen na určitý okruh diváků nemající rady až moc velké násilí. Když se tvůrci rozhodli pro tuto cestu, mohli už rovnou nezabrousit do artu. I když, kdo ví, co bylo záměrem.

80 ? ?
jak hlasovat?
 • martin-mickey-stusak 80%
všechna hodnocení (1)