Léto All Exclusive

63%
Léto All Exclusive

Jak by asi vypadaly kultovní Blair Witch Project nebo Paranormal activity natočené ve stylu úplně šílené komedie plné gagů? To přesně ukáže komedie Léto All Exclusive. Nalezená kamera na selfie tyči odhalí, co všechno se stalo během jednoho výletu partičky evropanů do brazilské džungle. A ukáže neuvěřitelné věci! Likvidací ohromného pavouka v trenýrkách počínaje a domorodým kmenem, který pronásleduje babičku na elektrickém kolečkovém křesle, konče. Létem All Exclusive dostává filmový žánr „Found Footage“ vyhrazený většinou pro horory úplně nečekaný směr bláznivé zábavy. Ne, tady se opravdu bát nebudete.

Poslední rovnice tohoto školního roku je exclusivní přípravkou na prázdniny: Filmová série „Pařeb“ + hororový žánr Found Footage + Brazílie = komedie Léto All Exclusive. Všechno začalo jako skvělá dovolená s kamarády a snoubenkou v brazilském ráji. Sluníčko, pláž, samba, rumba i rum, dovádění ve vodě, holky v bikinách. Právě tady chce Franck požádat svou snoubenku o ruku. Jeden den se skupina na prázdninách vypraví na výlet, otec snoubenky jim vnutí i stoletou babičku na elektrickém vozíku . . . střih! Najednou probíhá horečnaté pátrání. Z výletu do džungle se nevrátili, několik dní o nich nikdo neví, v oblasti jsou domorodé kmeny kanibalů. Až konečně! Najde se kamera na selfie tyči, kterou si jeden z nich vždycky všechno natáčel. A ukáže se, že to nebyl výlet, ale opravdový brazilský karneval katastrof.

Drzou starou babičku by ještě přežili. Dvě sexy dívky, které se k nim přidají, taky nejsou to nejhorší. Lenochod je dokonce roztomilý. Ovšem jejich vlastní talent na vytváření šílených situací a průšvihů? Ten promění exotický ráj v kůlničku na dříví dřív, než bys řekl Pelé. Tukan by mohl vyprávět!

V roli otce snoubenky hlavního hrdiny se představí slavný komik Christian Clavier (Návštěvníci, Co jsme komu udělali, Astérix ). Svět se aktuálně chystá na letní Olympijské hry v Brazílii. Olympiádu smolařů, potrhlých fórů a divokých situací nabízí komedie Léto All Exclusive. (Bontonfilm)
Brenan88
Brenan88
47 015 bodů
7
Rok po výborném Babysittingu si francouzská partička v čele s Boudali a Lacheau střihli tohle výborné pokračování kde opět není nouze o obrovské množství zábavných gagu (scéna se seskokem z letadla mi v hlavě utkví na hodně dlouho). Snímek má velmi rychlé tempo a stále se něco děje. Navíc se to celé odehrává ve velmi pěkných exotických lokacích. Plus dávám i za mého oblíbence Christiana Clavier.
hanys_
hanys_
18 771 bodů
4
Tuctová francouzská taškařice. Chybělo mi tady něco, co třeba z Pattayi v mých očích dělalo pohodovku, kterou nebudu mít problém vidět někdy znovu.
Arnarmo
Arnarmo
1 720 bodů
7
Francouzi ,dle mého skromného názoru, umí výtečné komedie. Například, jejich Co jsme komu udělali, patří k mým nejoblíbenějším komediím. Leto All Exclusive je také kvalitní a výtečná komedie, ale lehce zaostává. Plné bláznivých vtípků a vyhrocených situacích. Během sledování jsem se několikrát zasmál - a to je přeci účel každé komedie. (Obdivuji jednoho z hlavních hrdinů, že vše dokázal natáčet)

Dodatečné informace

Původní název:
Babysitting 2 (více)
  • Francie Léto All Exclusive
  • Francie Babysitting 2
  • Francie All Gone South
  • Francie Prázdniny All Exclusive
Premiéra v ČR:
23. 6. 2016
Distributor:
Bontonfilm
Země původu:
Francie
Rozpočet:
9,46 mil. USD
Tržby:
24,56 mil. USD (celosvětově)
Čeština:
Léto All Exclusive je dostupný s českým dabingem
Ocenění:
Žádná ocenění

Další z kolekce Léto All Exclusive


Podobné


Powered byJustWatch