Noční recepční

80%

Komentáře a recenze 4

Dle počtu bodů
hanys_
hanys_
18 771 bodů
8
První tři díly mě bavily asi o něco víc než ty zbylé, ale jako celek fakt dobré špionážní drama. Laurie přesně obsazený a Lokiho si po tomhle jako nového Bonda představit už rozhodně umím.
Ethan Hunt
Ethan Hunt
620 bodů
7
Super záporák Roper (Hugh Laurie), který využívá svoje charisma zas na maximum, jak je zvykem ze seriálu Doktor Hause. Tom Hiddleston se také neztrácí ve stínu záporáka. Ze začátku moc není vidět síla a odhodlání velkého obchodníka zbraní, ale na konci příběhu se dočkáme trochu toho šílenství do zbraní. Tento seriál má podobný nádech jako film Lord of war, který ukazuje na obdobné problémy ohledně obchodu se zbraněmi v měřítku státní zakázky.
hrona
615 bodů
9
The Night Manager (TV seriál) (2016) **** Za mě velice podařená minisérie, občas pravda s malinko pomalejším dějem, ale přes to neztrácející svojí rozmanitost. Skvělé lokace ala James Bond, podtrhují náročnost a finance, které do tohoto projektu byly vložené, co díl, jiná krajina, a to mě moc bavilo.. O obsazení zde není absolutně vůbec o čem diskutovat. Lauriemu padouch slušel, velice překvapil v roli nemilosrdného obchodníka se zbraněmi a Loki ala Hiddleston zdárným protihráčem za stranu dobra. Ve skrytu duše doufám, že se dočkáme nějakého volného pokračování. Stanice AMC rozhodně zabodovala.
Malchy
Malchy
3 bodů
9
Trošku rozvláčný děj. Skvělé obsazení, lokace... Hodně dobrý seriál který zaujme.