Válka skladů

63%
Válka skladů
Plakát traileru

Nejzábavnější seriál o hledání pokladů na kanále HISTORY® je zpět a kupci jsou připraveni na další napínavou akci. Jedná se o zvláštní druh hledání pokladů, kde – pokud máte štěstí – vám obsah opuštěného skladu může vydělat majlant. Kupci jsou různí, od dvacátníků hledajících zábavu a vzrušení po manželské páry, jimž jde o rychlý a tučný výdělek, a všichni jsou připraveni udělat z toho pořádné drama. Cokoli je možné, když kupci zvažují, zda ten který sklad stojí za koupi... a jak vysoko jsou připravení jít. (oficiální text distributora)Brenan88
Brenan88
47 099 bodů
9
Tohle je král mezi všemi Válkami skladů. Tvůrcům se do této reality show podařilo dostat velice zábavné kupující a hlavně sympatické. Sám kolikrát nevím komu držet palce,protože jsou všichni super. Samotná myšlenka pořadu je velmi jednoduchá,ale při tom geniální. Miluju to objevování pokladů a následné oceňování.
Pete69
Pete69
31 182 bodů
7.5
Je to zábavné, někdy napínavé a na druhou stranu mi to občas připadá, že jsou tam některé "poklady" nastrčené. Po shlédnutí několika epizod se celá reality show začíná stávat nudnou a nepřináší nic nového, ale tak to bývá. Kvalita jednotlivých odnoží je závislá samozřejmě na aktérech.
Sheldon
Sheldon
16 069 bodů
8
Výborná show, která mě moc baví a nikdy nenudí. Účinkující jsou zábavní, princip velmi jednoduchý, ale přitom srozumitelný a člověk se tam občas i něco dozví, navíc nenásilnou formou. Díky dynamické kameře, sympatickým lidem a humoru je to zábavná televizní podívaná. Dobrá únikovka k ukrácení dlouhé chvíle, nebo dobrá kulisa.

Dodatečné informace

Původní název:
Storage Wars (více)
  • USA Válka skladů
  • USA Storage Wars
Premiéra v ČR:
1. 4. 2024
Země původu:
USA
Ocenění:
Žádná ocenění