Tvůrci a herci filmu Dicen que soy mujeriego

71%

Obsazení, herci, tvůrci a postavy

Všichni tvůrci

Hraje


Režie


Scénář


Kamera


Hudba

Vše o tvůrcích Dicen que soy mujeriego

Snímek Dicen que soy mujeriego byl představen v roce 1949 a spadá do žánru/ů: Komedie.

Dicen que soy mujeriego - Herci a postavy

V hlavních rolích Dicen que soy mujeriego se představí: Pedro Infante jako Pedro, Sara García jako Doña Rosa, Silvia Derbez jako Flor, Rodolfo Landa jako Pablo a Fernando Soto jako Bartolo.

V dalších rolích uvidíte například: Arturo Soto Rangel jako Priest, Juan Pulido jako Maximino, Salvador Quiroz jako Doctor, María Eugenia Llamas jako La Tucita, Amalia Aguilar jako Luciérnaga, Hernán Vera jako Cantinero a Daniel Arroyo jako Invitado a fiesta (uncredited).

Dicen que soy mujeriego režie a scénář

Režie Dicen que soy mujeriego se zhostil tým, který vedl: Roberto Rodríguez, známý svým dílem La mujer que yo perdí. Scénář připravili: Carlos González Dueñas, který se podílel také na titulu ¡Vuelven los Garcia!, Roberto Rodríguez, který se podílel také na titulu ¡Ay Jalisco... no te rajes!, Roberto Rodríguez, který se podílel také na titulu ¡Ay Jalisco... no te rajes! a Pedro de Urdimalas, který se podílel také na titulu Zapomenutí.

Produkce, střih a hudba filmu Dicen que soy mujeriego

Kamery na place řídil Jack Draper. Hudbu, která prohlubuje atmosféru snímku, vytvořili Manuel Esperón a Chucho Monge.

Našli jste chybu nebo něco chybí? Napište nám.