Song to Song (mezinárodní název)
« další názvy »
USA USA
145 minut

Žánry

:
Drama, Hudební, Romantický

Obsah

:
Příběh dvou prolínajících se milostných trojúhelníků.

Režie

:
Terrence Malick

Scénář

:
Terrence Malick

Herci

:
Ryan Gosling Haley Bennett Rooney Mara Michael Fassbender Christian Bale ...
Jste na stránce filmu Song to Song. Líbil se vám? Víte, že registrovaní uživatelé Kinoboxu mohou filmy hodnotit, psát k nim recenze, dokonce i upravovat profily filmů a získat tak body do žebříčku? Zaregistrujte se a řekněte ostatním, co si o filmu Song to Song myslíte! K 20. říjnu 2020 nám s udržováním a doplňováním databáze pomáhá už více než 27062 uživatelů. Děkujeme!

Napište komentář

?%
0
0
Host
 • 40%
  1
  0
  31. 3. 2018
  evismaior (3805 bodů)

  Tak tohle mě minulo tak moc, že dávám procenta snad jen za obsazení všech hlavních rolí mými oblíbenci, které je vždy zajímavé vidět hrát zas něco trochu jiného, byť tady popravdě nemají hrát co. Od filmu z prostředí muzikantů a jejich producentů jsem čekala hutný vhled do zákulisí hudební branže a pořádnou nálož skvělé muziky. Místo toho jsem dvě hodiny koukala, jak se hlavní postavy plácají odnikud nikam, a poslouchala jejich duševní pochody. Když se někdy uprostřed filmu hlavní hrdinka zamýšlela nad tím, jestli je dobrým nebo zlým člověkem, napadlo mě, jestli na tom opravdu ještě někomu záleží. Celou dobu jsem rovněž moc nepobírala, zda ve snímku plyne čas lineárně nebo jsou scény přeházené, ale ono to nakonec bylo jedno. Z vychvalované kamery jsem měla pocit jízdy v serpentýnách a místy už to bylo skoro na kinedryl, přitom kladný efekt veškerý žádný. A myšlenka, že všichni mají nějaká přání a představy o tom, jak by měl jejich život vypadat, ale nakonec jsou jen víc a víc nešťastní, to byl tedy vážně objev roku.

 • 60%
  0
  0
  20. 7. 2017
  rkotvald (3152 bodů)

  Malicku, Malicku, proč už to nemáš v malíku? Pevně věřím a doufám, že se filmový poetik Terrence Malick vrátí k vyprávění příběhů. Páč tohle jsou naprosto nedivácké filmy, které už si publikum získávají velmi obtížně. Jeho filmy rozhodně není snadné mít rád, obzvlášť v posledních letech, kdy o opravdovosti a hloubce vztahů mezi postavami můžeme silně pochybovat. Možná ty neuvěřitelně dlouhé tvůrčí pauzy byly k něčemu dobré (pak vznikne zbožňovaný kus typu Tenká červená linie). Hluboce rozjímavý tvůrce nás minule zavedl do znudění moderního jedince, jeho vnitřní rozpolcenosti, kdy nás čekalo mnoho obrazové rozkoše, stejně jako mnoho nudy. Kameraman Emmanuel Lubezki je skvostný i tentokrát, netuším, zda on nebo herci skutečně chápali režisérovu vizi, ale v jeho (i hereckém) případě je to dokonalost sama. Jenže každá hra musí mít určitá pravidla. Za mě „lepší“ než předchozí Knight of Cups, ale příště prosím partnerské vztahy v nějakém uchopitelnějším provedení. PS: Natalie výtečně živočišná.

 • 60%
  0
  0
  13. 7. 2017
  Jose26 (114 bodů)

  Bohužel asi nejslabší Terry. Rychlý sled posledních filmů je nejspíš znát - působí to jako příliš rychlý sestřih nějakého většího celku. Navíc se to do těch pouhých dvou hodin snaží vměstnat až moc jednotlivých motivů... Jednotlivosti občas dobré, celek nic moc - nejlepšími scénami tak jsou ty, v nichž hraje i hraje Lykke Li. :-)))

56 50 ?
jak hlasovat?
 • Riverdon 30%
 • evismaior 40%
 • Standa. 75%
 • Had 75%
 • Psisko59 55%
 • rkotvald 60%
 • Jose26 60%
všechna hodnocení (7)