Recenze filmu Jak jsem balil učitelku

73%

Komentáře a recenze 4

Dle počtu bodů
Pete69
Pete69
31 311 bodů
6
Film se u mě zařadil do kategorie divnofilm. Teenage kousek, který však působí dospěleji a je v něm zvláštní černý humor. Souboj soků v lásce dvou generací, kteří soupeři o stejnou ženu. Bill Murray byl dobrá volba, jinak mám z filmu rozporuplné dojmy.
xxmartinxx
xxmartinxx
22 398 bodů
8
Rushmore není klasicky dobrý film. Je na něm ale zajímavé, že nás vtahuje do svého světa a zcela si uzpůsobuje pravidla reality, vkusu, přehnanosti. Takhle to umí jedině Anderson. I jeho slabšímu filmu proto patří čtyři hvězdy.
kunafix
kunafix
20 042 bodů
10
Geniálně zahraná komedie (obzvlášť vyzdvihuji extrémní herecký výkon Jasona Schwartzmana, kterej si s Maxem opravdu dokonale vyhrál!!!), s vtipným dějem a ujetými situacemi, nezavánějícími trapnou pubertální komedií, ale pravou zábavnou podívanou, kterou jsem si užil tak moc, že jsem to po měsíci skouknul ještě jednou (a všiml jsem si tolika nových detailů, třeba jen úplnejch kravin, ale uvědomil jsem si, jak detailně propracované to je). Prostě sen.
celticek
celticek
5 916 bodů
6
Další z 1001 filmů, které musíte vidět než zemřete. Nemusíte. Ikdyž to není typická us komedie, zas nějaký brutal vodvaz to taky není.