Tvůrci a herci filmu Aí Vem a Alegria

?

Obsazení, herci, tvůrci a postavy

Všichni tvůrci

Hraje


Režie


Scénář


Kamera


Hudba


Střih


Výkonný producent


Producent

Vše o tvůrcích Aí Vem a Alegria

Snímek Aí Vem a Alegria byl představen v roce 1960 a spadá do žánru/ů: .

Aí Vem a Alegria - Herci a postavy

V hlavních rolích Aí Vem a Alegria se představí: Sonia Mamede jako Marly, Carequinha , Renato Restier jako Pintoso, Antônio Carlos jako Joel a Fred Villar.

V dalších rolích uvidíte například: Maria Petar jako Lúcia, Evelyn Rios jako Ceci, Sérgio Roberto, Carmem Verônica jako Lolita, Pituca jako Tutuca, Jackson do Pandeiro jako Tonico a Almira Castilho jako Marina.

Aí Vem a Alegria režie a scénář

Režie Aí Vem a Alegria se zhostil tým, který vedl: José Cajado Filho, známý svým dílem E O Espetáculo Continua. Scénář připravil: José Cajado Filho, který se podílel také na titulu Homem do Sputnik, O.

Produkce, střih a hudba filmu Aí Vem a Alegria

Kamery na place řídila Özen Sermet. Ve střižně se o editaci materiálu postaral Waldemar Noya. Hudbu, která prohlubuje atmosféru snímku, vytvořil Radamés Gnatalli.

Našli jste chybu nebo něco chybí? Napište nám.