All the President's Men (USA)
USA USA
138 minut

Žánry

:
Drama, Historický, Mysteriozní, Thriller, Film Noir, Adaptace knižní, Oscarový
Motto: Mohli přijít o svou práci, reputaci a možná i život

Obsah

:
V budově Watergate se rozsvěcují světla a čtyři lupiči jsou dopadeni při činu. Té noci začla vlna odhalení, která stála amerického prezidenta úřad. Příběhu více »« méně

Režie

:
Alan J. Pakula

Scénář

:
Carl Bernstein Bob Woodward William Goldman

Herci

:
Dustin Hoffman Robert Redford Jack Warden Martin Balsam Hal Holbrook ...
DVD: 21. 4. 2010
Přístupnost: Mládeži přístupno
Jste na stránce filmu Všichni prezidentovi muži. Líbil se vám? Víte, že registrovaní uživatelé Kinoboxu mohou filmy hodnotit, psát k nim recenze, dokonce i upravovat profily filmů a získat tak body do žebříčku? Zaregistrujte se a řekněte ostatním, co si o filmu Všichni prezidentovi muži myslíte! K 14. dubnu 2021 nám s udržováním a doplňováním databáze pomáhá už více než 27599 uživatelů. Děkujeme!

Napište komentář

?%
0
0
Host
 • 100%
  0
  0
  8. 12. 2015
  Sheldon (15959 bodů)

  Všichni prezidentovi muži jsou vynikajícím atmosférickým filmem, bez ohledu na znalost tehdejších událostí a málokterý jiný snímek v dějinách kinematografie dýchne na diváka takovou atmosféru bezmoci a nebezpečí jako právě tento. Pakula přitom používá velmi zvláštních postupů. Pro zvuk psacího stroje, nechal ve zvukovém studiu dokonce namixovat do úderů klávesnice výstřely ze skutečných zbraní! O to je ovšem začátek snímku údernější.

 • 95%
  0
  0
  22. 4. 2020
  lamps (14696 bodů)

  V podstatě bezchybně vystavěné vyprávění o shánění informací a rekonstrukci faktických událostí, které dovede být vždy pár kroků před divákem a držet ho v napětí, ačkoli je vyústění alespoň obecně velmi známé. Kromě precizních dialogů, hereckých výkonů a rozmanitého způsobu čerpání informací, které uzavírá kolem hrdinů stále silnější venkovní smyčku, zaujme také vysoce progresivní styl snímání, který zpravidla vede pozornost diváka do dvou shodně zaostřených plánů (většina scén v redakci, kde se spojuje osobní vyšetřování s veřejnými zprávami z televize či s okolním ruchem), nebo se od postav výrazně odchyluje, a zdůrazňuje tak jejich zahlcení informacemi, nebo dojem sledování a nebezpečí. Rozhodně jeden z nejlepších snímků sedmdesátých let, který lze navzdory konverzačnímu charakteru sledovat opakovaně a hledat na něm stále nová filmařská ozvláštnění.

 • 70%
  0
  0
  10. 12. 2020
  Pete69 (13953 bodů)

  V době vzniku toho snímku jistě skvělá záležitost. Dnes, když o aféře Watergate ví každý.. film trošku ztrácí lesk. Skvěle obsazená dvojice novinářů odkrývá po malých strípcích mozaiku celé kauzy ve velmi pohodovém tempu typického sedmdesátkového ražení. Dobrý film.

 • 80%
  0
  0
  3. 4. 2021
  JosefTomas (6977 bodů)

  Precizně vystavěný film, kterému sráží nohy snad jen 2 hodinová stopáž. Informace se na člověka valí takovým tempem a v takovém množství, že člověk občas nedokáže pobrat, o kom je řeč. Po technické stránce jde ale o špičku a volba rozdělit čočku v jiné hloubce ostrosti byl velmi dobrý tah, který umožní prodat prostředí celé novinařiny. Jen jde o jeden z nejméně divácký film, jaký jsem kdy viděl. Nejde na ruku divákovi a chce po něm absolutní soustředění, což vyžaduje velmi velkou dávku trpělivosti a hlavně ochoty. Proto doporučení na závěr, musíte mít na tento film náladu, jinak ho napoprvé nedokoukáte, jako já a budete se muset vracet. Ale ten návrat za to stojí.

 • 85%
  0
  0
  28. 5. 2015
  p.a.douch (5060 bodů)

  Ta aférka mě teda moc nezajímala (politické aféry stojí vesměs za prd). Ale to jak jí Pakula uchopil, předvedl a spolu se zúčastněnými herci a celým štábem realizoval je fakt velmi profesionální práce. Balsam, Robards no a hlavně Hoffman a Redford. děkuji pane Pakulo.

 • 75%
  0
  0
  17. 3. 2013
  výfuk (2968 bodů)

  Životopis o nejznámějších novinářích všech dob. Nuda, nuda a zábava. Je to nepopsatelný koloběh nudy v životě. Film nás zavádí do života těchto novinářů, jak jen mohl, ale někdy to bylo trošičku nudé. Nicméně, film nám ukazuje aféru WaterGate nejlépe jak by mohl a už to si zaslouží potlesk. Film není dokonalý, ale dokáže nám to vše objasnit dříve než usneme.

 • 80%
  0
  0
  25. 11. 2018
  Blackhand47XD (2116 bodů)

  O třídu horší "prequel", kterým je snímek Akta Pentagon, mne před pár měsíci navnadil na aféru Watergate, do které jsem se teď po doplnění několika restů taktéž pustil. Musím říct, že kde Spielbergův film pokulhává, tenhle vede na plné čáře. Samozřejmě je škoda, že nám film neodkrývá úplně všechno, což je ale pochopitelné, když byl natočen teprve pár let po odhalení celého problému. Herecké obsazení je opravdu výborné, především pak musím pochválit dialogy. Ještě se mi nestalo, aby mne bavilo poslouchat, jak se lidi baví několik minut v kuse po telefonu. 80%

 • 55%
  1
  0
  2. 3. 2016
  hovorkok (644 bodů)

  Tohle není film, u kterého se dá přemýšlet i nad něčím jiným, hrát piškvorky na telefonu, nebo dělat další činnosti. Nicméně Všichni prezidentovi muži bohužel zjevně nebyli tak poutající, aby mě nenutili dělat jiné věci.

72 ? ?
jak hlasovat?
 • Crreed 80%
 • JosefTomas 80%
 • Pete69 70%
 • lamps 95%
 • mims 80%
 • petr-sedivec 90%
 • Blackhand47XD 80%
 • ZARaz 90%
 • Vigo69 25%
 • Had 85%
všechna hodnocení (61)

V žebříčcích uživatelů

19. místo z 39 v žebříčku uživatele sarkafarka
125. místo z 208 v žebříčku uživatele kellys2
133. místo z 175 v žebříčku uživatele Hikikomori
248. místo z 383 v žebříčku uživatele Psisko59