Na hraně lásky

60%
Na hraně lásky

Britský režisér John Maybury (LÁSKA PROKLETÁ, SVĚRACÍ KAZAJKA) do svého nového snímku obsadil hereckou hvězdu Keiru Knightley, jejíž matka, Sharman MacDonald, je autorkou původní divadelní hry i scénáře. Příběh popisuje vztah známého waleského básníka Dylana Thomase (Matthew Rhys) se dvěma ženami - jeho maželkou Caitlin (Sienna Miller) a přítelkyní z dětství Verou Phillips (Keira Knightley), jejíž osud se však pojí s jiným mužem, Williamem Killickem (Cillian Murphy). Obě ženy jsou nespoutané, obě jsou okouzlující a obě po něm touží. Pro kterou z nich se rozhodne?(jjituska)
kunafix
kunafix
20 042 bodů
8
Už jenom kvůli mojí milované a jediné Keiře bych tomu měl dát plnej počet, ale dejme do toho trochu objektivity. Ona byla teda skvělá, ale zbytek už tak moc ne. Ani vlastně nevím, co se mi na tom nelíbilo, ale vím, že za plnej počet to není.
hanys_
hanys_
18 771 bodů
8
To co se zpočátku tváří jako tuctová romantika, se postupem času začíná měnit v zábavnou nahláškovanou minidepku (kdy chce snad každý každého) a skončí skoro jako soudní drama..Keira a Sienna - to je pro chlapa opravdu smrtící kombo. Moc jsem to tomu sympaťákovi Matthew Rhysovi záviděl. Ten jeho básník, který si užívá života i během války plnými doušky, byl výborný a i to je jeden z důvodů proč nakonec nedávám jen 3 hvězdy. 7/10
petra-satkova
4 740 bodů
8
Čekala jsem sice daleko více, ale rozhodně se jedná o kvalitní drama, které vůbec neuškodí. Film je postaven především na hereckých výkonech - Knightley - Miller - Murphy. Paradoxně postava básníka Dylana Thomase, o kterém to všechno mělo být, je tady spíše postavou vedlejší. Film nepřináší nic nového, protože všechno už tady bylo, ale vůbec mi film nevadil, příjemný na některý z nudných večerů.

Dodatečné informace

Původní název:
The Edge of Love (více)
  • Velká Británie Na hraně lásky
  • Velká Británie The Edge of Love
  • Velká Británie Agapi sta akra
  • Velká Británie Edge of Love - Was von der Liebe bleibt
  • Velká Británie En el límite del amor
  • Velká Británie No Limite do Amor
  • Velká Británie The Best Time of Our Lives
  • Velká Británie The Edge of Love - Amore oltre ogni limite
Země původu:
Velká Británie
Ocenění:
Žádná ocenění

Powered byJustWatch