Táta na plný úvazek

66%

Komentáře a recenze 6

Dle počtu bodů
xxmartinxx
xxmartinxx
22 395 bodů
6
To bylo ale hezký, jak kvůli úsměvu dcerky a radám Willa Smitha obětoval Ben Afleck lukrativní místo! Doufám, že to holčičce bude stačit jako vysvětlení, až nebude moct jít na vysokou, protože její tatínek je popelář a idiot... 50 % a doufám, že otravné děti a průhledné agitky už Kevin v životě nebude potřebovat.
kunafix
kunafix
20 042 bodů
4
Kevinu Smithovi se asi muselo narodit nějaky děcko, protože jeho rukopis je v tomhle filmu sotva znatelnej. Sice se tam objeví jeho oblíbení herci a je tam několik docela dobrejch fórků, ale nic, co by stálo za zapamatování. Holčička roztomilá, Affleck suchej jak sušená švestka, vtip šel kolem a nikdo si ho nevšim. Malá rolička pro Willa Smithe pobavila. Prostě taková docela rodinná kravina...
Fingon
16 886 bodů
8
Jersey Girl je zatím jediný film Kevina Smithe, který jsem viděl s českým dabingem (bohužel). Jaye a Boba jsem oplakal, ale i bez nich je to celkem slušný film, který Smithovi nedělá ostudu.
Danny F.
Danny F.
11 166 bodů
4
Hodně minimalistické a obyčejné, přeslazené a ochuzené.
cerfik
cerfik
7 933 bodů
10
Ano je to dojemný příběh, ale plný Smithova humoru stejně jako ten happyend. Mě to ohromně sedlo stejně jako Hledání Amy, je to taková koláž Smithoviny a citlivého příběhu, který chytne za srdce a přitom postrádá hollywoodský drtič slz a pláče. Splňte si svůj "americký sen" a staňte se fekálníkem a vládcem půjčovny porna :-)
Petr Kocfelda
Petr Kocfelda
2 919 bodů
6.5
Docela pěkný film.Affleck měl ale už lepší filmy.Taková romantická komedie.Je však spíše průměrná...