Shazam! ještě v kinech neskončil a už se chystá dvojka

Shazam! ještě v kinech neskončil a už se chystá dvojka
Shazam | Warner Bros.
Scénáře se opět ujme Henry Gayden, jehož úkolem bude připravit pro hrdiny snímku Shazam! další zábavné dobrodružství, které by do kin přitáhlo pokud možno stejný počet diváků.
Jack Dylan Grazer, Zachary Levi
Shazam! (2019) | Warner Bros.
Vše je zatím na samotném začátku, takže neznáme předpokládaný termín natáčení nebo premiéry, ale už teď je jisté, že se do hlavní role vrátí Zachary Levi, režírovat by měl David F. Sandberg a produkovat Peter Safran. A jelikož Shazam! stále ještě běží v našich kinech, je tu připomenutí pro ty, kteří dosud na pubertálního svalovce nevyrazili:
V každém z nás dříme superhrdina a k jeho probuzení stačí jen trocha magie. V případě Billyho Batsona stačí zvolat jediné slovo – SHAZAM! – a tento velkoměstem protřelý čtrnáctiletý chlapec v pěstounské péči se zásluhou starého kouzelníka změní v dospělého superhrdinu Shazama. Shazam s dokonalým tělem s vyrýsovanými svaly si však uchovává duši dítěte a v dospělé verzi se pouští do všeho, co by dělal každý teenager, kdyby byl obdařen superschopnostmi: užíval si je! Umí létat? Má rentgenové vidění? Dokáže rukama vrhat blesky? Dokáže se vyhnout zkoušce ze sociologie? Shazam se vydává otestovat hranice svých schopností s radostnou bezstarostností dítěte. Ale své schopnosti bude muset zvládnout rychle, aby mohl bojovat se smrtícími silami zla ovládanými Dr. Thaddeusem Sivanou.
Jack Dylan Grazer, Zachary Levi
Shazam! | Warner Bros.