Ondřej Sokol našel dvojníka z řad neherců. Odstartovalo natáčení komedie Jiřího Chlumského.

Ondřej Sokol našel dvojníka z řad neherců. Odstartovalo natáčení komedie Jiřího Chlumského.
Z textu společnosti Bio Illusion: Honza Rambousek je svým způsobem sympatický podvodník, který je v podsvětí ceněný jako odborník na zámky, počítače, elektroniku a auta. Je to také nenapravitelný sukničkář, přesto ho ženy milují… Právě mu teče do bot, protože ho má v hrsti mafián Vytloukal kvůli velkým dluhům. Pokud Honza neukradne z galerie obraz Dívky v modrém, tak je s ním amen… Zachrání ho náhoda – do cesty se mu připlete jeho dvojník, středoškolský profesor Richard Prospal, pedant a slušňák k pohledání, a těm dvěma se zázračně změní život. Zatímco si Honza užívá v Richardově kůži doma i ve škole, Richard je pronásledován mafiány, protože mu nevěří, že není Honza Rambousek. A když se do rukou mafiána dostane i jeho dcera Natálka, tak Richardovi nezbývá, než zapomenout na slušné vychování a najít způsob jak vyzrát na mafiána a jeho gorily a dostat nejen obraz, ale i dceru do bezpečí... Kolotoč překvapivých komediálních situací se roztáčí naplno.
Ondřej Sokol
Hlavně, aby to klaplo. Ondřej Sokol během natáčení Dvojníků. | Bio Illusion
To jsem zvědav, jak si se srozumitelným převyprávěním děje tvůrci poradí. Režíruje Jiří Chlumský (7 dní hříchů, Martin a Venuše), scénář je prací Petra Hudského (Cyril a Metoděj - Apoštolové Slovanů a televizní seriály). Produkuje Miloslav Šmídmajer (Pojedeme k moři) a společnost Bio Illusion.
Dvojníci mají být dle producenta komedií s mnoha vděčnými a vtipnými situacemi, brilantními dialogy. Kromě Ondřeje Sokola a Michaela Hýži se ve filmu představí Ondřej Vetchý, Jakub Kohák nebo Miroslav Táborský.
Michael Hýža, Ondřej Sokol
Který je který? Michael Hýža a Ondřej Sokol na scéně. | Bio Illusion