Deadpool je konečně v pohybu!

Deadpool je konečně v pohybu! 4 obrázky v galerii
Roky to vypadalo, že se Deadpool filmu nedočká. Důvodem bylo to, že komiksová postava podobného zkrátka nemůže ve filmu nemít Rkovou přístupnost (a takové komiksy se teď netočí). S titulní rolí byl navíc nejčastěji spojován Ryan Reynolds, který od roku 2011 díky filmům V cizí kůži a Green Lantern označován za jed, ničící veškeré možnosti na jakýkoli výdělek. Ale..

..nic z toho již neplatí a Deadpool si na velkém plátně svoji prořízlou pusu opravdu na špacír pustí! Studio 20th Century Fox oficiálně oznámilo, že se na film můžeme těšit odhadem v polovině února roku 2016. Preprodukce tedy proběhne na začátku příštího roku. Důvodem, proč Deadpoola můžeme vidět už "takhle brzo", je skutečnost, že scénář je hotový již od roku 2010, všechny klíčové role v pozadí filmu jsou rozdané a s Ryanem Reynoldsem se počítá od chvíle, co si Deadpoola na chvilku zahrál v nepříliš nepovedené, ale komerčně poměrně úspěšné komiksovce X-Men Origins: Wolverine.

Ptáte se proč se vše změnilo a Deadpool dostal zelenou? Odpověď je jednoduchá. Za poslední čtyři roky se komiksové filmy, Marvel i diváci naprosto změnili. Kdybyste své holce před třemi lety řekli, jestli má radši Avengers nebo Strážce Galaxie, tak by na vás koukala jako na blba. Nyní je možné, že byste s ní vedli hodinový rozhovor o tom, proč je Iron Man lepší než Thor. Nepsané zákony komiksů se změnily a je o ně daleko větší zájem než v minulosti. Proto se v 20th Century Fox rozhodli vypustit do světa film, na který bude omezená přístupnost. To pravděpodobně znamená i omezenější rozpočet, kde je ale zase větší šance na návratnost nákladů.

Nicméně Deadpool je jednou z nejlépe napsaných postav Marvel vesmíru (podle mého) a já jen doufám, že se jednou potká i se Spideym, neboť to by byl opravdový nerdgasmus :)

Jak jste na tom vy? Znáte Deadpoola, nebo vám nic neříká?  Pokud jste dosud neměli čest, doporučuji následující video, jenž vám ho trošku přiblíží :)

Ankety
Který z uvedených muzikálů máte nejraději?
Zpívání v dešti
Hello, Dolly!
My Fair Lady
West Side Story
Kabaret
All That Jazz
Rocky Horror Picture Show
Bídníci
Moulin Rouge!
Fantom opery
jiný
Nemám rád/a muzikály.
Nejnovější články:
Načíst další články