Jean-Claude Van Damme by si rád zahrál po boku Arnolda Schwarzeneggera v Terminátorovi 5

Jean-Claude Van Damme by si rád zahrál po boku Arnolda Schwarzeneggera v Terminátorovi 5 8 obrázků v galerii
Nový Terminátor se pomalu, ale jistě připravuje. Jako režisér byl před časem oznámen Alan Taylor, který letos zaválel s komiksovým hitem Thor: Temný svět a do své nejslavnější role se vrátí Arnold Schwarzenegger.

V souvislosti s pátým Terminátorem se před pár měsíci vyloupla na Facebooku zajímavá fanpage, která začala zkoumat, jestli by někoho zajímal Jean-Claude Van Damme v terminátoří sérii. Po dvou měsících má stránka přes deset tisíc nadšených příznivců, kteří za jeho obsazení lobují a počet roste každým dnem. Není se čemu divit. Díky epické reklamě na Volvo a zábavným trailerům na novinky Welcome to the Jungle a Enemies Closer je Van Damme v kurzu jako už dlouho ne. Otázkou je - bude to stačit?

Sám Van Damme se na svém Facebooku napsal: "Strašně rád bych se připojil k terminátoří sérii s Arnoldem Schwarzeneggerem, kdyby mi nabídli roli. Hrozně rád! Uvidíme, zda bude mít studio zájem. Děkuji vám."

Terminátor vs. Univerzální voják? Já jsem pro všemi deseti! Je nicméně otázkou, jestli má tenhle sen šanci na život. Pokud ho chcete podpořit, přidejte se k ostatním fanouškům na Facebooku. Tím nic nezkazíte.

Víte že...

... Van Damme byl jednu dobu sparring partnerem Chucka Norrise?

Ankety
Na který premiérový film půjdete do kina?
Příliš osobní známost
Králíček Jojo
Pěkně tučná sebeláska
Daleko od Reykjavíku
Velké přání
Extase (obnovená premiéra)
Nejnovější články:
Načíst další články
TOPlist