Nejděsivější "scénář" - herci, kteří někoho zabili ve skutečném životě

Nejděsivější "scénář" - herci, kteří někoho zabili ve skutečném životě 11 obrázků v galerii
Dexter | Foto: Showtime
Ve filmech je to rutina. Asi každý herec na plátně někoho "sundal". V showbyznysu je každopádně hned několik černých ovcí, které vzaly život i ve skutečnosti.

1. Fay DeWitt

Komediální herečka byla u soudu shledána vinnou, když v jejím domě našli jejího manžela ubodaného otvíračem dopisů. Otvíračem dopisů!

2. Amy Locane-Bovenizer

Herečka z populárního Melrose Place byla odsouzena ke třem letům za mřížemi kvůli způsobení masivní bouračky. Rodina, která v ní ztratila příbuzného, trvala maximálně na 10 letech.

3. Charles S. Dutton

Dlouho před filmem Vetřelec 3 byl tento charismatický herec předvolán před soud za vraždu a nelegální držení střelných zbraní.

4. Lillo Brancato Jr.

Herec, kterého jsme mohli vidět jako syna Roberta De Nira v Příběhu z Bronxu, byl odsouzen za přepadení, krádež a zabití policisty.

5. Skylar Deleon

Zabití manželského páru na jejich jachtě mohlo projít Dexterovi, ale ne Skylarovi. Jméno osudného plavidla bylo paradoxně "Zaslouženě".

6. Rebecca Gayheart

Při bouračce tato kráska zabila 9letého kluka. "Onen pocit viny je se mnou každý den a bude až do konce života," řekla poté médiím v roce 2005.

7. Matthew Broderick

Na dovolené se svou přítelkyní v Irsku naboural Matthew své BMW do menšího Volva. Řidička a spolucestující druhého auta, matka s dcerou, byly na místě mrtvé. Matthew skončil s pouhou zlomenou nohou.

8. Robert Blake

Herec byl shledán vinným za zabití své manželky. Dostal trest za vraždu první třídy.

9. Lane Garrison

Když mu bylo 26, tak herec z Útěku z vězení pod vlivem kokainu a alkoholu naboural a zabil 17letého chlapce. Byl odsouzen na 40 měsíců ve vězení.

10. John Wilkes Booth

Divadelní herec John zabil před mnoha lety jistého chlápka jménem Abraham Lincoln. Nikdo už to nicméně neřeší, neboť byl několik dní poté zastřelen.

Ankety
Jaký "prokletý film" byste chtěli příště?
Kletba z temnot (2012)
Umučení Krista (2004)
3:15 zemřeš (2005)
V zajetí démonů (2013)
Nejnovější články:
Načíst další články
TOPlist