Příběh kmotra Mrázka se konečně natáčí. Jeho kůži si vyzkouší Ondřej Vetchý, po krku mu půjde Lukáš Vaculík.

Příběh kmotra Mrázka se konečně natáčí. Jeho kůži si vyzkouší Ondřej Vetchý, po krku mu půjde Lukáš Vaculík. 9 obrázků v galerii
Petr Nikolaev natáčí nový film na motivy bestselleru Jaroslava Kmenty. Do hlavních rolí obsadil Lukáše Vaculíka a Ondřeje Vetchého.

V sobotu začalo dlouho odkládané natáčení filmu Příběh kmotra inspirovaný bestsellerem Jaroslava Kmenty „Kmotr Mrázek“. Scénář doznal změn k lepšímu, říká David Rauch z produkční společnosti U.F.O. Pictures: „Dříve nám připadalo důležité, aby Vedral (Ondřej Vetchý) byl co nejautentičtějším „Mrázkem“, aby zkrátka největší prostor ve filmu dostal on. Pak jsme se posunuli k filmovější verzi, k souboji policajta a grázla. Policejní vyšetřovatel Cajthaml (Lukáš Vaculík) se stane zarputilým a spravedlnosti oddaným protějškem filmovému Kmotrovi ztělesňujícímu rozlezlá chapadla mafie a bezskrupulózní chování. Podstatným se stane duel mezi nimi dvěma ve stylu francouzských crime noir. Dnes jsme za toto rozhodnutí velmi rádi.

Příběh Kmotra natáčí osvědčený tým – režie a scénář Petr Nikolaev (Lidice, Báječná léta pod psa), střih Adam Dvořák (Martin a Venuše, Bobule) a produkční společnost U.F.O. Pictures (Vratné lahve, Kuky se vrací).

Natáčení Příběhu Kmotra začalo tuto sobotu a bude trvat do zhruba druhé poloviny června. Premiéra filmu je naplánována na 17. října 2013.

Ankety
Na jaké pokračování zavedené série se nejvíc těšíte?
John Wick: kapitola 4
Shazam 2: Hněv bohů
Creed III
Strážci Galaxie: Volume 3
Rychle a zběsile 10
Spider-Man: Napříč paralelními světy
Transformers: Probuzení monster
Indiana Jones a disk osudu
Mission: Impossible: Odplata – první část
The Marvels
The Equalizer 3
The Expendables 4
Duna: druhá část
Nejnovější články:
Načíst další články