Nominační večer 2011: Lásko, bože lásko!

Nominační večer 2011: Lásko, bože lásko! 19 obrázků v galerii
Ester Kočičková a Jakub Žáček, tklivá hudba, okvětní lístky růží, bušící srdce... Taková je upoutávka režiséra Petra Vachlera na nominační večer Českého lva 2011, která se za pár dní objeví na obrazovkách České televize. Podívejte se na video v krátké a delší verzi!

Skladbu „Lásko, bože lásko“ s orchestrem Václava Hybše v produkci Karla Vágnera a Pavla Šmerdy nazpívali Tereza Aster Vágnerová a Viktor Dyk. Písnička se natáčela ve Studiu Hostivař pod dohledem Zdeňka Šikýře.

Natáčelo se v žižkovských ateliérech Pokrok, na tricích  pracoval za postprodukční Studio Pokrok Tomáš Gaisler. Zajímavostí je, že spot je natočen na highspeed kameru, která v reálném čase zaznamená oproti normálním 24 okénkům za sekundu napříkad 1000 okének (rozuměj fotografií) za sekundu. 

Krátká televizní verze 25 sekund :

Jakub Žáček a Ester Kočičková budou letos moderovat poprvé spolu, i když se dobře znají z divadla, či pořadu Na stojáka

Zároveň na světlo probleskly první informace o samotném nominačním večeru. Jak je z ukázky jasné, bude celý večer věnován lásce a jejím nejrůznějším podobám – od partnerské, přes rodičovskou až po filmovou. Ceny proto budou předávat mj. Tereza VoříškováKryštofem Hádkem, kteří zazářili v obou dílech Bobulí, Daniela Kolářová se svým synem Šimonem Ornestem, Klára IssováMarkem Taclíkem (Grandhotel), Ondřej MalýKristínou Farkašovou (loni vítězná Pouta) a celá řada dalších podobně složených párů. Písničky o lásce zazpívají mj. Anna Polívková, Iva Pazderková, Vojtěch Lavička a zatím blíže nespecifikovaný exkluzivní slovenský host.

Nominační večer Českého lva uvede 4. února 2012 v přímém přenosu program ČT2.

Dlouhá televizní verze 50 sekund :

Ankety
Přáli byste si prodej nové bondovky streamovacím službám?
Ano
Ne, chci film vidět v kině!
Je mi to jedno, Bond mě nezajímá
Nejnovější články:
Načíst další články
TOPlist