Je to oficiální, Hugh Jackman se ještě jednou vrátí jako Wolverine!

Je to oficiální, Hugh Jackman se ještě jednou vrátí jako Wolverine! 9 obrázků v galerii
Wolverine | Foto: 20th Century Fox
A komu za to můžeme děkovat? Samozřejmě Deadpoolovi, ten prostě ukecá kohokoli.

Je to pět let, co Hugh Jackman oficiálně coby Wolverine pověsil adamantiové drápy na hřebík. A upřímně jsme věřili, že mu to vydrží.

Jenže od té doby se několik věcí změnilo. V prvé řadě si Jackman začal extrémně notovat s Ryanem Reynoldsem, představitelem Deadpoola (jejich vzájemný trolling baví internet již několik let), a ten ho začal lámat, aby s ním vyrazil ještě na jednu komiksovou jízdu. A pak má samotný Jackman malý, nesplněný sen. Zájem o zapojení do MCU projevoval léta, ale protože práva na X-Meny drželo studio 20th Century Fox, šlo o nemožné spojení.

A pak před třemi lety Disney koupil Foxe, tím nabyl na X-Meny práva a najednou Wolverine mohl vyrazit do světa Avengers. Jenže Jackman už byl mimo hru. Naštěstí mu to podle všeho nakonec nedalo (nebo mu jen Reynolds volal každý den a on už rezignoval) a oficiálně se vrací. Klip, který to potvrzuje, nahrál Reynolds. A Jackman, ač krátce, v něm vystupuje.

O samotném filmu nevíme nic konkrétního. Důležitou informací, kterou oznamovací video odhaluje, je nicméně datum premiéry. Deadpool 3 vstoupí do kin 6. září 2024. Což je sice až za dva roky, ale na tohle si všichni rádi počkáme.


Kinolog: Co je nejhorší na seriálovém Pánovi prstenů? Jeff Sauron Bezos

Služba Prime Video, která patří Amazonu, přišla s nejdražším fantasy seriálem všech dob, jenž je dokonce ještě dražší než původní Pán prstenů. První ohlasy jsou natolik rozporuplné, že se této záhadě podíváme na zoubek.

Ankety
Na jaké pokračování zavedené série se nejvíc těšíte?
John Wick: kapitola 4
Shazam 2: Hněv bohů
Creed III
Strážci Galaxie: Volume 3
Rychle a zběsile 10
Spider-Man: Napříč paralelními světy
Transformers: Probuzení monster
Indiana Jones a disk osudu
Mission: Impossible: Odplata – první část
The Marvels
The Equalizer 3
The Expendables 4
Duna: druhá část
Nejnovější články:
Načíst další články