Natáčení třetího Ant-Mana málem připravilo jednu z hlavních hvězd o nervy

Natáčení třetího Ant-Mana málem připravilo jednu z hlavních hvězd o nervy 2 obrázky v galerii
Ant-Man a Wasp | Foto: Marvel Studios
Když se upíšete Marvelu, máte jistotu, že se stáváte součástí něčeho velkého a že se o vás bude mluvit po celém světě. Samozřejmě vše kolem Marvel Studios není úžasné, ale dokázali to, co dosud nikdo jiný – vytvořit kvalitní fungující filmový vesmír a fanouškům a fanynkám komiksové zábavy udělat ohromnou radost.

Práce pro toto studio ale s sebou nese i řadu nepříjemností a novou zkušenost s tím má nyní i herečka Michelle Pfeiffer, která se k Marvelu připojila jako Janet Van Dyne / Wasp ve druhém dílu filmové série o Ant-Manovi. Nedávno dotočila třetí díl s názvem Ant-Man and the Wasp: Quantumania a v pořadu Jimmyho Fallona přiznala, že takovéto natáčení je o nervy.

„Je to náročné. Když jsem se setkala s režisérem Peytonem Reedem, znala jsem jeho práci, ale neměla jsem k dispozici scénář. Musíte s prací souhlasit bez toho, aniž byste předem cokoli četli,“ vysvětlila. Herečka tak přiznala, že poprvé v životě porušila pravidlo, které dodržovala celou svou kariéru – nebrat role bez předchozího přečtení scénáře. Improvizace je pro ni totiž náročná a není si v ní jistá.

Michelle Pfieffer v Ant-Manovi | Foto: Marvel Studios

„Ve skutečnosti nevíte, do čeho jdete,“ pokračovala Michelle. „Nakonec před natáčením dostanete scénář, trošku se zklidníte a pak zjistíte, že se každý den mění. Nakonec snímek dotočíte, abyste zjistili, že se to zase mění, takže se vracíte na plac. Je to nervydrásající,“ přiznala.

O snímku samozřejmě nic prozradit nemohla, a i kdyby náhodou přeci jen něco řekla, nejspíš by nám to s ohledem na vše, co o natáčení uvedla, k ničemu nebylo. Protože asi sama neví, co vlastně natočila. Ant-Man and the Wasp: Quantumania má premiéru stanovenou na 27. července 2023.

Ankety
Na jaké pokračování zavedené série se nejvíc těšíte?
John Wick: kapitola 4
Shazam 2: Hněv bohů
Creed III
Strážci Galaxie: Volume 3
Rychle a zběsile 10
Spider-Man: Napříč paralelními světy
Transformers: Probuzení monster
Indiana Jones a disk osudu
Mission: Impossible: Odplata – první část
The Marvels
The Equalizer 3
The Expendables 4
Duna: druhá část
Nejnovější články:
Načíst další články