Milovníci Zaklínače se mají na co těšit. Animák Nightmare of the Wolf se představuje na prvních záběrech

Milovníci Zaklínače se mají na co těšit. Animák Nightmare of the Wolf se představuje na prvních záběrech 5 obrázků v galerii
The Witcher: Nightmare of the Wolf | Foto: Netflix
WitcherCon nám přinesl pěknou dávku nejnovějších zpráv a zajímavostí o všech seriálových nebo filmových projektech v produkci společnosti Netflix, ale i o těch herních. Největším lákadlem ale rozhodně bylo představení prvního teaser traileru k druhé řadě Zaklínače.

Nyní je venku trailer další. Na prvních záběrech se představuje animovaný filmový prequel k seriálu s názvem The Witcher: Nightmare of the Wolf.

Hlavním hrdinou příběhu je Vesemir, mladý zaklínač, který se rozhodne, že už nebude dál živořit a začne zabíjet monstra za peníze. Když se objeví nové monstrum terorizující království, vydá se na nebezpečné dobrodružství, které ho donutí čelit vlastním démonům.

The Witcher: Nightmare of the Wolf bude mít na Netflixu premiéru 23. srpna. Druhá řada seriálu Zaklínač pak 17. prosince. Z představených záběrů je jasné, že milovníci světa zaklínačů se mají na co těšit. Příšer bude dost, akce také a animace vypadá skvěle. I půvabná čarodějka se po boku zaklínače objeví. Navíc to vypadá, že nebude ochuzeni ani o dalšího zástupce tohoto cechu ve vaně, stejně jako tomu bylo v případě svalnatého Henryho Cavilla.

Ankety
Chtěli byste vidět Rambův příběh v pojetí Quentina Tarantina?
Ano, určitě by to bylo velmi zajímavé
Ne, verze se Stallonem je vynikající
Možná, ale raději bych, aby zase natočil něco vlastního
Nejnovější články:
Načíst další články
TOPlist