DC to nevzdává. Do dalšího filmu povolalo Dwaynea Johnsona, Keanu Reevese, Johna Krasinskiho a Diega Lunu!

DC to nevzdává. Do dalšího filmu povolalo Dwaynea Johnsona, Keanu Reevese, Johna Krasinskiho a Diega Lunu! 3 obrázky v galerii
Dwayne Johnson | Foto: Universal Pictures
Společnost DC stále čeká na skutečný úspěch - bombu, která by smetla kina i diváky. Zatím se nestalo, a tak se DC rozhodlo pro novou taktiku. Když to nejde s normálními hrdiny, zkusí to s jednou velmi netradiční Ligou.

Každý správný superhrdina má mít podle DC i stejně suprového zvířecího mazlíčka (stejně jako Disneyho princezny), který v případě nouze umí svého páníčka náležitě podpořit v boji se zlem. No a jelikož je těch mazlíčků (minimálně v Supermanově rodině) více než dost, dočkali se i vlastního komiksu. Jmenuje se Legion of Super-Pets a poprvé vyšel v roce 1962. Prvními členy byli Supermanův pes Krypto, kočka Supergirl se jménem Streaky, její kůň Comet a Superboyův opičák Beppo. Postupně k nim ale přibyli i další zvířecí kamarádi komiksových postav - Batmanův pes Ace, Robinův pes Titus, Aquamanův mořský koník Storm a mnoho dalších, včetně jedné krávy!

DC League of Super-Pets - pes Krypto | Foto: Warner Bros.

Studio Warner Bros. to hodlá se supermazlíčky zkusit a na 20. května 2022 naplánovalo premiéru nového celovečerního animovaného snímku DC League of Super-Pets, který bude z tohoto komiksu vycházet. A že to s projektem myslí vážně, dokazuje i fakt, že hlavním hrdinům své hlasy propůjčí Dwayne Johnson (superpes Krypto), John Krasinski, Kevin Hart (Batmanův Ace), Kate McKinnon, Vanessa Bayer, Diego Luna, Natasha Lyonne a Keanu Reeves.

Autorem scénáře je Jared Stern, který bude snímek spolu se Samem Levinem i režírovat.

Ankety
Máte rádi žánr true crime?
Ano, mám.
Mám, ale není můj nejoblíbenější.
Ne, nemám.
Vyhýbám se mu, děsí mě.
Je to pro mě subžánr s velmi různorodou kvalitou.
Co je to true crime?
Nejnovější články:
Načíst další články