19.5.2021, 14:00

"Začali jsme jako loupež a skončili jako rodina." Papírový dům hlásí dotočeno. Premiéra poslední řady se blíží

"Začali jsme jako loupež a skončili jako rodina." Papírový dům hlásí dotočeno. Premiéra poslední řady se blíží 5 obrázků v galerii
Papírový dům | Foto: Netflix
Na začátku všeho asi málokdo očekával, že se ze španělského kriminálního seriálu Papírový dům stane tak velký celosvětový hit. Jen čtvrtou řadu minulý rok sledovalo první měsíc po uvedení přes 65 milionů domácností po celém světě. A nyní byla dotočena poslední pátá.

Natáčení Papírového domu probíhalo s řadou přestávek od srpna minulého roku. Pátá sezóna si pro diváky připravila osm dílů, které příběh uzavřou. Těšit se můžete na již tradiční herecké obsazení Úrsula Coberó (Tokyo), Álvaro Morte (Profesor), Itziar Ituño (Lisabon), Pedro Alonso (Berlín), Miguel Herrán (Rio), Jaime Lorente (Denver), Esther Acebo (Stockholm), Enrique Arce (Arturo), Darko Peric (Helsinky), Hovik Keuchkerian (Bogotá), Luka Peros (Marseille), Fernando Cayo (plukovník Tamayo), Rodrigo de la Serna (Palermo), Najwa Nimri (inspektorka Sierraová) a José Manuel Poga (Gandía). Doplnit by je pro pátou řadu měli Miguel Ángel Silvestre a Patrick Criado.

"Začali jsme jako loupež a skončili jako rodina," uvedl na svém Twitteru Netflix, který oslavil zakončení natáčení vydáním společné vysmáté fotografie hereckého obsazení.

Přesný datum premiéry páté řady Neflix zatím neodtajnil, ale měla by proběhnout v druhé polovině letošního roku.

Podívej se na Papírový dům online hned teď!

Ankety
Na který z prosincových blockbusterů se těšíte nejvíce?
West Side Story
Spider-Man: Bez domova
Matrix Resurrections
Jiný/žádný
Nejnovější články:
Načíst další články