David O. Russell plánuje novinku a už teď je plná hvězdných jmen

David O. Russell plánuje novinku a už teď je plná hvězdných jmen 5 obrázků v galerii
Fighter | Foto: Paramount Pictures
Kdy se opět podíváme do kin nevíme, to ale není důvod k zahálení. David O. Russel o tom ví své a pustil se do příprav na svém nejnovějším filmu, jehož natáčení by mělo začít brzy v Kalifornii.

Podrobnosti zatím nepojmenovaného snímku jsou v tuhle chvíli drženy pod pokličkou, ale víme, že film vzniká na základě námětu od samotného režiséra a že už teď se mu podařilo pro svůj projekt získat neuvěřitelné herecké obsazení!

Terapie láskou | Foto: The Weinstein Company

V jednotlivých rolích se totiž představí Robert De Niro, Mike Myers, Timothy Olyphant, Michael Shannon, Chris Rock, Anya Taylor-Joy, Andrea Riseborough, Matthias Schoenaerts, Alessandro Nivola, Christian Bale, Margot Robbie, John David Washington, Rami Malek a Zoe Saldana!

Posledním Russellovým snímkem je Joy z roku 2015, ve kterém zářila Jennifer Lawrence a odnesla si za svůj výkon nominaci a Oscara.

I další tři poslední snímky Davida O. Russella sklízely ohromné úspěchy. Špinavý trik, Terapie láskou a Fighter si došly také pro nominace na ceny Akademie. Není tedy divu, že herci o role v jeho filmech stojí.

Joy | Foto: Twentieth Century Fox Film Corporation
Ankety
Na co se v létě nejvíc těšíte v kině a na streamu?
The Boys, třetí řada
Ms. Marvel
Hustle
Peaky Blinders, finální řada
Jurský svět: Nadvláda
Umbrella Academy, třetí řada
Elvis
Thor: Láska jako hrom
The Gray Man
She-Hulk
Na dovolenou a na koupání!
Nejnovější články:
Načíst další články