Tom Hardy a Henry Cavill mají malé šance stát se příštím Jamesem Bondem

Tom Hardy a Henry Cavill mají malé šance stát se příštím Jamesem Bondem 2 obrázky v galerii
Počátek (2010) | Foto: Warner Bros. Pictures
Příštího Jamese Bonda by měl hrát někdo, kdo má opravdu pořádné britské charisma. Kandidátů se během let objevilo mnoho, ale těm nejoblíbenějším snižuje šance jedna určitá věc – přílišná sláva.

Po uvedení nadcházející bondovky Není čas zemřít (2020) odejde Daniel Craig do bondovského důchodu, přičemž svou ikonickou roli přenechá někomu jinému. Kdo se ale stane příštím Bondem? Fanoušci mají mnoho vlastních kandidátů, nicméně mezi úplně nejoblíbenější patří herci Tom Hardy, Henry Cavill a i Idris Elba. Bohužel se ale zdá, že žádný z těchto herců se role agenta 007 nezhostí. Expert na Jamese Bonda, Dr. Ian Kinane, vysvětluje, že role dost pravděpodobně nepřipadne někomu, kdo je až příliš známý a slavný. U Henryho Cavilla zmínil, že ho až příliš brzdí jeho ikonické role Supermana a Zaklínače, Tom Hardy si zas získal jméno nespočtem filmů, přičemž patří mezi nejpopulárnější herce současnosti. Podle Kinana se příštím Bondem spíše stane někdo, kdo už je sice slavný, ale ne v tak velkém měřítku.

V rámci toho ale expert uvedl jména dvou herců, kteří by se podle jeho názoru do role hodili. Prvním z nich je Jamie Bell. Ten hrál ve filmu Hvězdy neumírají v Liverpoolu (2017), který produkovala Barbara Broccoli. Stará se ale zároveň i o produkci nadcházející bondovky. Navíc je Bell přibližně i ve věku, ve kterém Craig kdysi roli přijal, tudíž má rozhodně velké šance. Druhým hercem je Richard Madden, který například ztvárnil Robba Starka ve Hře o trůny (2011). Důvody jsou téměř shodné s důvody u Jamieho Bella – dobrý věk, herecké zkušenosti a nepřemrštěná sláva.

Koho byste za příštího Bonda chtěli vy?

Není čas zemřít (2020) | Foto: MGM / trailer
Ankety
Sledovali byste dále Ordinaci, i kdyby byla pouze na Voyo?
Určitě ano, seriál miluji a klidně za něj budu platit!
Možná ano, ale platit se mi za to nechce
Spíše ne, za ty peníze mi to nestojí
Nekoukal bych na to, ani kdyby za to platili oni mně
Nejnovější články:
Načíst další články
TOPlist