Revolver: Režisér hitu Hledá se Nemo připravuje film o Beatles na Aljašce. Hlavní role ztvární Ethan Hawke a jeho dcera

Revolver: Režisér hitu Hledá se Nemo připravuje film o Beatles na Aljašce. Hlavní role ztvární Ethan Hawke a jeho dcera 4 obrázky v galerii
Ethan Hawke | Foto: Showtime Networks
Ethan Hawke je na práci své dcery náležitě hrdý, stejně jako každý jiný otec. Jelikož se ale dcera Maya vydala ve stopách svých slavných rodičů (otce Ethana a matky Umy Thurman), může ji vzít s sebou do práce a zkusit něco společně.

A přesně to mají Ethan a Maya Hawkeovi v plánu s novým filmem. Oba se totiž upsali pro hlavní role v romantické komedii Revolver, která vzniká na základě stejnojmenné sklady skupiny The Beatles.

Přeneseme se do roku 1966 do města Anchorage na Aljašce, kde dospívající Jane (Maya Hawke) s údivem sleduje, jak skupina Beatles na cestě do Japonska musí nečekaně přistát v jejím městě a ubytuje se v tamním hotelu. No a jelikož tu právě panuje ta správná Beatlemanie, je jasné, že Jane vymyslí plán, ze kterého bude mít bolehlav nejen ona, ale i její rodina a samotní Beatles. Jane se totiž rozhodne, že s Georgem Harrisonem přijde o panenství!

The Good Lord Bird | Foto: Showtime Networks/Maya Hawke Instagram

Režírovat bude Andrew Stanton podle scénáře od Kate Trefry. Bližší informace zatím k dispozici nejsou.

U Mayi a jejího otce ale nejde o první společný projekt. Letos si již například zahráli společně i v seriálu The Good Lord Bird, v němž Ethan Hawke hrál titulní roli, ale stál za ním i jako jeho tvůrce.

Kreativní Evropa
Ankety
Máte rádi žánr true crime?
Ano, mám.
Mám, ale není můj nejoblíbenější.
Ne, nemám.
Vyhýbám se mu, děsí mě.
Je to pro mě subžánr s velmi různorodou kvalitou.
Co je to true crime?
Nejnovější články:
Načíst další články