Trailer: Meryl Streep v roli spisovatelky, která pod dohledem oscarového režiséra rekapituluje svůj nelehký život

Trailer: Meryl Streep v roli spisovatelky, která pod dohledem oscarového režiséra rekapituluje svůj nelehký život 5 obrázků v galerii
Let Them All Talk (2020) | Foto: HBO Max
Kolik ocenění dostane Meryl Streep tentokrát?

Let Them All Talk je nový film držitele Oscara za režii a žánrového chameleóna Stevena Soderbergha (Traffic - Nadvláda gangů, Dannyho parťáci), který vznikl v produkci HBO Max (v kinech se tedy určitě neobjeví). Hlavní roli zde hraje (rovněž oscarová) Meryl Streep (Vzpomínky na Afriku, Železná lady), která ztvárňuje slavnou spisovatelku, jež se vydává na výletní plavbu se svými přáteli a synovcem ve snaze najít zábavu a štěstí, zatímco se vyrovnává se svou pohnutou minulostí. Ve filmu se dále objeví Candice Bergen, Dianne Wiest, Lucas Hedges aj.

Od Soderbergha jsme za tři dekády jeho filmařské kariéry zvyklí už skoro na všechno (od akčních filmů, přes intimní dramata, remaky slavných sci-fi, zlodějské komedie, životopisy komunistických revolucionářů, striptérské komedie až po psychothrillery natáčené na iPhone). Tak ohromný rozptyl má skutečně jen málokterý hollywoodský filmař (ve výčtů žánru mu chybí už asi jen western a ryzí horor). Let Them All Talk ovšem zatím na nic výjimečného bohužel nevypadá. Zápletka zní strašně fádně a trailer kromě pár známých hereckých tváří vlastně nic zajímavého nenabízí. Soderbergh je ovšem talentovaný hračička, tak se nechme překvapit, co s touto zdánlivě nevzrušivou látkou nakonec provede.

Na HBO Max se Let Them All Talk objeví 10. prosince.

Let Them All Talk | Foto: HBO Max
Ankety
Na jaké pokračování zavedené série se nejvíc těšíte?
John Wick: kapitola 4
Shazam 2: Hněv bohů
Creed III
Strážci Galaxie: Volume 3
Rychle a zběsile 10
Spider-Man: Napříč paralelními světy
Transformers: Probuzení monster
Indiana Jones a disk osudu
Mission: Impossible: Odplata – první část
The Marvels
The Equalizer 3
The Expendables 4
Duna: druhá část
Nejnovější články:
Načíst další články