Liga spravedlnosti: Zack Snyder si ve své verzi připravil pro fanoušky pořádné překvapení

Liga spravedlnosti: Zack Snyder si ve své verzi připravil pro fanoušky pořádné překvapení 4 obrázky v galerii
Joker | Foto: Warner Bros.
Dávno víme, že Snyderova verze Ligy spravedlnosti nebude mít prakticky nic společného s kinoverzí, na HBO Max dorazí jako čtyřdílná mini-série, která konečně odpovídá na otázku, čeho jsme se původně měli dočkat v kinech (například Supermana v černém kostýmu). A tím novinky nekončí. Liga spravedlnosti má v rukávu ještě jedno nečekané eso.

Je otázkou, jak se k němu fanoušci připraví, neboť nové ohlášené cameo nepatří k těm, po nichž by zrovna volali. Řeč je o Jokerovi v podání Jareda Leta. Ten měl sehrát významnou roli v Sebevražedném oddílu, ale i tam se hodně střihalo a jeho klaun to podle všeho odnesl nejvíce, přičemž u diváků se postava nesetkala s nejvlídnějším ohlasem (s čím se osobně neztotožňuji - v mých očích Leto dobře vystihl to, jak bývá Joker vyobrazen v komiksech).

Původně měl mít Leto v roli Jokera velkou budoucnost, ale rozpačité reakce na Sebevražedný oddíl odsunuly do limbu veškeré plány (včetně sólovky s Harley Quinn) A přestože sám Leto nejednou od té doby loboval za to, že by se k postavě rád vrátil, Warneři ho nevyslyšeli. Snyder si ale evidentně myslí, že Leto do DCEU universa patří, neboť ho oficiálně přizval k dotáčkám, které právě probíhají. Těžko říct, jak přesně se Joker v jeho verzi objeví (Možná ještě neproměněný?), ale určitě to bude stát za to. Tipy házejte do diskuze.

Mini-série Zack Snyder's Justice League vyjde v průběhu příštího roku.

Ankety
Líbil by se vám John Boyega v roli Jamese Bonda?
Ano
Ne
Nejnovější články:
Načíst další články
TOPlist