"Neuvěřitelně originální," tvrdí o novém Batmanovi představitel Tučňáka

"Neuvěřitelně originální," tvrdí o novém Batmanovi představitel Tučňáka 3 obrázky v galerii
Colin Farrell | Foto: Warner Bros. Pictures
Slavný herec, který si v nadcházejícím filmu o Batmanovi střihne roli hrozivého Tučňáka, se nechal slyšet, že diváky čeká zcela odlišná a unikátní podívaná, než jakou pamatují s předchozích filmů o netopýřím hrdinovi. Máme se na co těšit.

Jednou ze slavných tváří, kterou v nadcházejícím batmanovském snímku uvidíme, je Colin Farrell. Ten se představí v roli jednoho z největších a nejikoničtějších padouchů původní komiksové předlohy, úlisného Tučňáka. A přestože ještě o samotné zápletce nic nevíme, herec nám slibuje, že nás čeká něco jedinečného. V rozhovoru pro SFX Magazine se vyjádřil následovně:

"Jsem nadšený, že mohu být součástí tohoto univerza. Díval jsem se na původní filmy o Batmanovi se svými dětmi, nicméně ze scénáře tohoto Batmana je cítit neuvěřitelná originalita. Snímek se k původním filmům přiklání, ale nic si od nich nepůjčuje. Vychází z mytologie charakteru Bruce Wayna, Batmana a světa Gotham City, ale zároveň působí jako verze, kterou jsem jaktěživ neviděl. Matt Reeves odvedl na filmu neuvěřitelnou práci, je z něho cítit určitá familiárnost, ale taktéž i unikátnost. Být toho součástí je naprosto strhující."

Pokud ona koronavirová lapálie opět nezbrzdí produkci filmu, měli bychom se nového Batmana dočkat na začátku října roku 2021.

Batman | Foto: 1989 Warner Brothers
Ankety
Myslíte, že Woody Allen sexuálně zneužil svou dceru?
Ano
Ne
Nejnovější články:
Načíst další články
TOPlist