"Neuvěřitelně originální," tvrdí o novém Batmanovi představitel Tučňáka

"Neuvěřitelně originální," tvrdí o novém Batmanovi představitel Tučňáka 3 obrázky v galerii
Colin Farrell | Foto: Warner Bros. Pictures
Slavný herec, který si v nadcházejícím filmu o Batmanovi střihne roli hrozivého Tučňáka, se nechal slyšet, že diváky čeká zcela odlišná a unikátní podívaná, než jakou pamatují s předchozích filmů o netopýřím hrdinovi. Máme se na co těšit.

Jednou ze slavných tváří, kterou v nadcházejícím batmanovském snímku uvidíme, je Colin Farrell. Ten se představí v roli jednoho z největších a nejikoničtějších padouchů původní komiksové předlohy, úlisného Tučňáka. A přestože ještě o samotné zápletce nic nevíme, herec nám slibuje, že nás čeká něco jedinečného. V rozhovoru pro SFX Magazine se vyjádřil následovně:

"Jsem nadšený, že mohu být součástí tohoto univerza. Díval jsem se na původní filmy o Batmanovi se svými dětmi, nicméně ze scénáře tohoto Batmana je cítit neuvěřitelná originalita. Snímek se k původním filmům přiklání, ale nic si od nich nepůjčuje. Vychází z mytologie charakteru Bruce Wayna, Batmana a světa Gotham City, ale zároveň působí jako verze, kterou jsem jaktěživ neviděl. Matt Reeves odvedl na filmu neuvěřitelnou práci, je z něho cítit určitá familiárnost, ale taktéž i unikátnost. Být toho součástí je naprosto strhující."

Pokud ona koronavirová lapálie opět nezbrzdí produkci filmu, měli bychom se nového Batmana dočkat na začátku října roku 2021.

Batman | Foto: 1989 Warner Brothers
Ankety
Jaký film Alana Parkera máte nejraději?
Bugsy Malone (1976)
Půlnoční expres (1978)
Sláva (1980)
Pink Floyd: The Wall (1982)
Střílejte na měsíc (1982)
Křídla (1984)
Angel Heart (1987)
Hořící Mississippi (1988)
Navštivte ráj (1990)
The Commitments (1991)
Vítejte ve Wellville (1994)
Evita (1996)
Andělin popel (1999)
Život Davida Galea (2003)
Nejnovější články:
Načíst další články
TOPlist