Trailer: Halloween zabíjí. Ano, už zase...

Trailer: Halloween zabíjí. Ano, už zase... 11 obrázků v galerii
Halloween (2018) | Foto: Universal Pictures
Michael Myers bude opět řádit. Vrátí se i Jamie Lee Curtis?

Když se před dvěma roky v kině objevil nový díl série Halloween, dějově navazující pouze na legendární jedničku, šlo o velmi pěkně provedený návrat ke stylu jak Carpenterova filmu, tak ke kořenům slasheru jako takového. David Gordon Green (Princ a Pruďas) jakožto fanoušek originálu přivedl zpět do série i její největší hereckou hvězdu - Jamie Lee Curtis. Z té ve filmu udělal traumatizovanou, psychicky narušenou ženu s militantními sklony, která od dob, co se ji Michael Myers poprvé pokusil zabít, čeká pouze na to, až se psychopatický vrah dostane na svobodu a pokusí se ji znovu dostat - a ona ho tak bude moct zabít a konečně se tak zbavit své mnohaleté noční můry.

Tenhle plán jí sice vyšel, ale jelikož byl Greenův snímek úspěšný, dočká se příští rok v říjnu pokračování s názvem Halloween zabíjí. V roce 2022 pak dorazí ještě snímek Halloween končí, jenž by měl Greenovu navazující trilogii ukončit.

Čerstvě zveřejněný první teaser sází pouze na jednu kartu - navazuje přímo na úplný závěr předchozího filmu a dává jasně najevo, že s Michaelovou smrtí to (opět) nebude až tak "žhavé", jak se prve zdálo... Atmosféru krátká ukázka však určitě má, návrat Jamie Lee Curtis je jistý a dokonce se údajně možná dočkáme i návratu postavy doktora Loomise v podání Donalda Pleasence, přestože ten je už 25 let po smrti. Jeho přítomnost by tak zřejmě musela obstarat digitální technologie, a i tak by se patrně objevil pouze v rámci flashbacku do roku 1978...

Halloween zabíjí
Ankety
Jaký film Alana Parkera máte nejraději?
Bugsy Malone (1976)
Půlnoční expres (1978)
Sláva (1980)
Pink Floyd: The Wall (1982)
Střílejte na měsíc (1982)
Křídla (1984)
Angel Heart (1987)
Hořící Mississippi (1988)
Navštivte ráj (1990)
The Commitments (1991)
Vítejte ve Wellville (1994)
Evita (1996)
Andělin popel (1999)
Život Davida Galea (2003)
Nejnovější články:
Načíst další články
TOPlist