Želvy Ninja to zkouší zase od začátku!

Želvy Ninja to zkouší zase od začátku! 8 obrázků v galerii
Želvy Ninja | Foto: CBS
Želvy Ninja jsou evidentně jedním z těch námětů, které nedají filmařům spát a pokoušejí se stále o nové a nové zpracování. Dosavadní filmy si nevedly špatně, ale filmaři si asi myslí, že to stále není ono.

Je tedy jasné, že to budou zkoušet zas. Seriály o mutantích želvách milují miliony lidí po celém světě. Každý jsme snad někdy měli na nábytku přilepenou nějakou tu maskovanou želvu s vypůjčeným jménem od věhlasného umělce.

Želvy Ninja | Foto: CBS

Zdá se ale, že dnešní děti už je tolik "nežerou", takže netuším, kde chtějí vzít filmaři publikum, které by na Želvy Ninja přitáhli. Původní pořad z roku 1987 jsem milovala, ale dnes si nějak neumím představit, že bych na mistra Třísku a spol. šla do kina... Ale možná jsem výjimka.

Každopádně Nickelodeon se rozhodl, že natočí nový film, který nebude mít s dosavadními pokusy nic společného. Navíc zvolí cestu počítačově animovaného filmu. Po více jak deseti letech tedy budou Želvy Ninja opět zcela animované. A pro Nickelodeon je tu jeden aspekt navíc - půjde o jejich úplně první celovečerní počítačově animovaný film určený pro kina.

Želvy Ninja | Foto: CBS

Producenty projektu jsou Seth Rogen, Evan Goldberg a James Weaver. Vedoucím seriálu je Jeff Rowe a scénáře se ujme Brendan O’Brien. Tak uvidíme.

Ankety
Jaký film s Evou Green máte nejraději?
Snílci (2003)
Království nebeské (2005)
Casino Royale (2006)
Perfect Sense (2011)
Temné stíny (2012)
300: Vzestup říše (2014)
Sin City: Ženská, pro kterou bych vraždil (2014)
Jiný
Nejnovější články:
Načíst další články
TOPlist