Dwayne Johnson a Emily Blunt si společnou práci oblíbili natolik, že uvažují o další

Dwayne Johnson a Emily Blunt si společnou práci oblíbili natolik, že uvažují o další 4 obrázky v galerii
Expedice: Džungle | Foto: Walt Disney
Dwayne Johnson a Emily Blunt se ujali hlavních rolí ve snímku studia Disney Expedice: Džungle a vypadá to, že tím jejich spolupráce ani náhodou nekončí.

Dobrou zprávou jistě je, že se nejedná o pokračování výše zmíněného filmu, který se ve stylu Pirátů z Karibiku pokusí oživit další dobrodružnou atrakci z Disneyho zábavního parku. Johnson a Blunt plánují úplně něco jiného. V současné chvíli vyjednávají o tom, že by se ujali hlavních rolí ve filmové adaptaci série čtyř grafických románů s názvem Ball and Chain od Scotta Lobdella a Alého Garzy.

První díl Ball And Chain vyšel v roce 1999 a vypráví příběh manželů Edgara a Mallory Bulsonových, kteří se právě připravují na rozvod, když udeří záhadný meteorit a propůjčí jim nadpřirozené schopnosti, které však fungují jen tehdy, pokud jsou spolu.

Autorkou scénáře je Emily V. Gordon. Producenty snímku pak Johnson, Blunt, Kevin Misher a Dany a Hiram Garciovi. Zájem o projekt má řada studií, nejsilnějším hráčem je ale Netflix. A není jistě nutno dodávat, že pokud se superhrdinskému manželskému páru bude dařit, jedním filmem to s ohledem na 4 knižní předlohy neskončí...

Každopádně ještě než se tento plánovaný projekt dá do pohybu, čeká nás zmíněná Expedice: Džungle. Ta měla do kin zamířit letos v červenci, s ohledem na koronavirus, ale byla přesunuta až na 30. července 2021.

Ankety
Který filmový padouch je podle vás nejlepší?
Calvera
Darth Vader
Frank
Hannibal Lecter
Hans Gruber
Hans Landa
John Doe
Joker
Mildred Ratchedová
T-1000
Jiný
Nejnovější články:
Načíst další články
TOPlist